Radyo Tempo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Tempo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Tempo, Manisa'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo Tempo'nun yayın tarzı ise ağırlıklı olarak pop müzik üzerine kurulmuştur. Aynı zamanda Manisa bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Tempo'nun yayın merkezi Manisa'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Tempo, Manisa'nın en geniş alana sahip olan radyo kanalıdır. Çok büyük bir kitleye hitap eden radyo kanalı bölgenin en sevilenleri arasında yer almaktadır. Özellikle pop müzik konusunda başarılı olan radyo kanalı zaman zaman farklı tarzlara da yer vermektedir. Bunun yanında haber yayınlarıyla dinleyicilerini bilgilendirmektedir.


Radyo Tempo; Manisa'nın Sesi

Radyo Tempo, 1993 senesinde Malatya'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdüren radyo kanalı aynı zamanda ilkeli bir şekilde yayın yapmaktadır. Malatya'nın en bilinen radyolarından bir tanesi olan Radyo Tempo, güncel haberleri de en doğru şekilde dinleyicilerine iletmektedir.

Radyo Tempo uzun senelerden bu yana yayın yaptığı için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Pop müziğin yeni çıkan parçaları, hit müzikleri ve eski zamanlardan beri dillerden düşmeyen şarkıları dinleyicisiyle buluşturmaktadır. Radyo Tempo'da paylaşılan şarkılar ise profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo Tempo'nun teknik ekibi de oldukça başarılı işlere imza atmaktadır. Hemen hemen Malatya'nın tamamına sesini duyurmayı başaran radyo kanalı profesyonel yayıncılığın gerektirdiği tüm teknolojik cihazları stüdyosunda barındırmaktadır. Aynı zamanda 3 adet stüdyoya sahiptir. Bunun yanında radyo Tempo çalışanları düzenli olarak mesleki eğitim de almaktadır.

Radyo Tempo, Malatya'nın en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Malatya'da Radyo tempo dinlemek için 90.2 frekansını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Tempo'yu dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Tempo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0236-237 80 82
  • Web:https://www.radyotempo.com
  • Adres:1. Anafartalar mahallesi. 1608 sk No:4 Daire:8 Saygın Apt. Şehzadeler/MANİSA
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoTempo
  • Benzer Aramalar:Radyo Tempo