Radyo Tek Erzincan


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Tek Erzincan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Tek, Erzincan'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 yayınlarını sürdüren radyo kanalında genel olarak Türkçe pop müzik paylaşımı yapılmaktadır. Aynı zamanda Erzincan'da karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en önemli kuruluşlarından bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo Tek'in karasal yayın yaptığı bölgeden dolayı en büyük dinleyici kitlesi Erzincan'da yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınlarıyla Erzincan haricindeki bölgelerden de erişim sağlanabilir. Ülkemizde en çok dinlenen pop müzik türünde en kaliteli şarkıları dinlemek için Radyo Tek'i tercih edebilirsiniz.

Pop müzik konusunda ülkemizde çok değerli sanatçılar bulunmaktadır. Dünyaca ünlü sanatçılarımızın bulunduğu müzik tarzı ülkemizde de en çok dinlenenler arasında yer almaktadır. Eski zamanlardan bu yana dillerden düşmeyen pop müzikleri ve en son çıkan şarkıları dinlemek için Radyo Tek'i canlı olarak takip edebilirsiniz.


Erzincan'ın Sesi; Radyo Tek

Radyo Tek, İncitek FM ile kardeş kuruluşlardır. Radyo Tek, Erzincan'ın önde gelen kuruluşlarından bir tanesidir. Kaliteli yayıncıları ve kaliteli şarkılarıyla dinleyicilerinin beğenisini kazanan radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Gün içerisinde düzenlenen radyo programlarında da kalitesini ortaya koymaktadır. Profesyonel yayıncılar tarafından düzenlenen programlarıyla hem hoş sohbetlere eşlik edebilirsiniz hem de kaliteli şarkıları dinleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkıları yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Tek'in destek ekibi de işini başarıyla yürütmektedir. Erzincan'ın tamamına karasal yayın imkanı sunan destek ekibi aynı zamanda ses kalitesini de en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Bunun yanından hem internet üzerinden sunulan yayınları hem de karasal yayın üzerinden kesintisiz ve donmadan yayın imkanı sağlamaktadır.

Radyo Tek'in Erzincan'dan karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Erzincan'da Radyo Tek dinlemek için 97.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Tek'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza mobil uygulama yükleyerek istediğiniz yerden Radyo Tek'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0446 224 46 00
  • Web:http://www.radyotek97.com
  • Adres:Süleyman Demirel İş Merkezi Kat:3 No:303 Erzincan
  • Benzer Aramalar:Radyo Tek