Radyo Tek


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Radyo Tek

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Tek, Afyonkarahisar'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Afyon bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölgenin en iyi radyolarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayınının Afyon'da bulunmasından dolayı en çok dinleyici sayısı bu bölgede bulunmaktadır. Bununla beraber internetten sağlanan yayınları sayesinde her yerden erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca karışık tarzda yayın yaptığı için hemen hemen her kesime hitap eden müzik tarzlarını içerisinde bulunmaktadır.


Afyon'un Sesi; Radyo Tek

Radyo Tek, eski ismiyle Radyo Birlik olarak yayın yapan radyo kanalıydı. Radyo Tek'in adını değişmesiyle beraber yayın tarzında da farklılıklar olmuştur. Bu yenilikleriyle beraber dinleyici kitlesini büyüten radyo kanalında tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkılara yer verilmektedir.

Radyo Tek kanalının Afyon'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Afyon ve çevresinde Radyo Tek dinlemek için 91.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Tek'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca telefonunuza mobil uygulama yükleyerek Radyo Tek'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0272 213 63 03
  • Web:http://www.radyotekafyon.com
  • Adres:Dumlupınar Mah. Yüzbaşı Bayburtlu Ağah Cad. Dişbudak Sağlık Sitesi Kat:3 D:6 Afyonkarahisar Merkez, Afyonkarahisar
  • Twitter:https://twitter.com/radyotekafyon
  • Benzer Aramalar:Radyo Tek