Radyo Taverna


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Taverna

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Taverna, Afyonkarahisar'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir radyo yayın sunan Radyo Taverna, bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda karasal yayını bulunmamaktadır. Radyo Taverna, adından da anlaşılacağı üzere arabesk ağırlıklı bir içeriğe sahiptir.

Her ne kadar Radyo Taverna'nın karasal yayını bulunmasa bile oldukça geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. İnternet üzerinden yayın yaptığı için dünyanın hemen hemen her bölgesinden kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Arabesk müzik severler için tüm gün yayınlarını sürdürmektedir.

Arabesk müzik kültürü ülkemize ait olan bir tarzdır. Kimisi için her ne kadar müzik olsa da büyük bir kısım için yaşam tarzı haline dönmüştür. Arabesk müzik genellikle aşk, keder ve dert temalı şarkılardan oluşmaktadır. Radyo Taverna kanalı da bu tarzı yaşatmak için radyo yayını yapmaktadır. Adeta bulunduğunuz mekanı meyhaneye çevirebilecek bir potansiyele sahiptir.


Radyo Taverna; Afyon'un Radyosu

Radyo Taverna, 2012 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğundan bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Kaya Medya grubunun bir parçası olan radyo kanalı oldukça disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda kalitesiyle dinleyicisini kendisine bağlamayı da başarmıştır.

Radyo Taverna yayın tarzıyla fark yaratmış bir radyo kanalıdır. Bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi olan Radyo Taverna daha çok geçmişte çokça sesini değerli sanatçılarımızın şarkılarını yayınlamaktadır. Arabesk, fantezi, slow ve nostalji müziğin en iyilerini dinleyicisine sunmaktadır.

Radyo Taverna her ne kadar karasal yayına sahip olmasa da internet üzerinden en iyi ses kalitesiyle yayın yapmaktadır. Teknolojik ekipmanları sayesinde hem sorunsuz hem de kesintisiz bir radyo yayını sunmaktadır.

Radyo Taverna'nın herhangi bir karasal yayına sahip olmadığından bahsetmiştik. Radyo Taverna sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Taverna'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Taverna'yı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 530 156 88 52
  • Web:http://www.radyotaverna.com/
  • Adres:Dumlupınar Mah. Ordu Bulvarı No:6/210 Merkez/Afyonkarahisar Merkez/ AFYONKARAHİSAR
  • Facebook:www.facebook.com/tavernaradyo
  • Twitter:https://twitter.com/tavernaradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Taverna