Radyo Su


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Su

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Su, Edirne'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Ağırlıklı olarak pop müzik paylaşımı yapan radyo kanalında aynı zamanda arabesk - fantezi, Türk halk müziği, özgün müzik gibi farklı müzik tarzlarına da yer verilmektedir. Kesintisiz olarak tüm gün boyunca karışık tarzlardaki müzik paylaşımıyla yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Su, Edirne'de karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın merkezinin Edirne'de olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Edirne bölgesinde bulunmaktadır, ancak bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyaya ulaşmaktadır. Radyo Su, tüm gün boyunca karışık tarzda sürdürdüğü yayınlarıyla oldukça büyük bir kesime hitap etmeyi başarmıştır.


Edirne'nin Sesi; Radyo Su

Radyo Su 1994 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Karışık müzik yayını yapmasının yanında haber programları da bulunmaktadır. Hem müzik dinlemek için hem de gündemden haberdar olmak için Radyo Su dinleyebilirsiniz. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle beraber dinleyicilerine en kaliteli radyo yayınlarını sunmaktadır.

Radyo Su kanalının Edirne'de karasal yayını olduğundan bahsetmiştik. Edirne'de Radyo Su dinlemek için 92.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Suyu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Su uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden canlı yayına erişebilirsiniz.

  • Telefon:(0284) 225 00 25
  • Web:http://www.radyosu.com.tr
  • Adres:Talatpaşa Cd. Küçük Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri Edirne
  • Facebook:https://www.facebook.com/pages/Radyo-Su
  • Benzer Aramalar:Radyo Su