Radyo Stop


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Stop

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Stop, Adapazarı'ndan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Tüm gün boyunca yayın hizmeti sunan radyo kanalı Sakarya'nın en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Aynı zamanda Adapazarı'ndan karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Radyo Stop yayınlarında ağırlıklık olarak pop müzik yayını yapmaktadır.

Radyo Stop'un yayın merkezi Sakarya'da yer aldığı için en fazla dinleyiciye de bu bölgede ulaşmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Sürekli olarak hit müzik dinlemek isteyenler ve pop müzikleri takip etmek için Radyo Stop en iyi seçenekler arasındadır.

Radyo Stop, her ne kadar yeni sayılabilecek bir radyo kanalı olsa da Sakarya için oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Kısa süre içerisinde büyük bir kitleye ulaşmayı başaran radyo kanalı pop müziğin en yeni şarkıları, popüler müzikleri ve hit müzikleri dinleyicisi ile paylaşmaktadır.


Radyo Stop; Sakarya'nın Radyosu

Radyo Stop, 2015 senesinde Adapazarı'nda kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Yayınlarında "Durmadan Hit Müzik" sloganını kullanmaktadır. Sloganının arkasında duran radyo kanalı kesintisiz bir şekilde hit müzik yayını yapmaktadır. Radyoculuk sektörünü el üstünde tutan radyo kuruluşu tüm disipliniyle yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Stop kurulduktan bir sene sonra ödül almayı da başardı. 2016 senesinde düzenlenen Radyo Akademi ödülleri arasında "yılın en iyi çıkış yapan radyosu" seçildi. Aynı zamanda kurulduğu yıl ödül alan ilk radyo ünvanını da kazanmıştır. Oldukça kaliteli radyo yayınları sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer almayı başarmıştır.

Radyo Stop hem teknik ekip olarak hem de yayın ekibi olarak oldukça güçlü bir kadroya sahiptir. Yayınlarının kalitesinden ve aldığı ödüllerden de anlaşılacağı üzere oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Tüm bunların yanında teknolojik ekipmanlara da önem veren radyo kanalı Sakarya'nın hemen hemen her bölgesine karasal yayınını ulaştırmaktadır.

Sakarya bölgesinde FM bandını kullanarak Radyo Stop dinlemek isteyen dinleyicilerimiz 94.0 frekansını kullanarak ulaşabilir. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Stop'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Stop'u canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0533 170 56 94
  • Web:radyostop.com
  • Adres: Yenigün Mahallesi Yenicami Sokak Palmiye İş Merkezi No:8 Daire:4 Adapazarı / SAKARYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyostop/
  • Twitter:https://twitter.com/radyostop
  • Benzer Aramalar:Radyo Stop