Radyo Spor


Oy: 3.5 Toplam oylayan: 1
Radyo Spor

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo Spor


Spor hakkında en iyi en güncel haberleri kaliteli bir hizmet çatısı altında dinleyebileceğiniz bu büyük radyo bünyesinde üstelik en güzel programlar ile en son haberleri de ilk olarak alabilirsiniz. Başta futbol olmak üzere basketbol ya da voleybol ile birlikte birçok değişik spor dalını bu kaliteli radyo bünyesinde bulabilirsiniz. Günlük olarak aklınıza gelen bütün spor haberlerini radyo bünyesinde alırken, üstelik birçok maçı da canlı olarak buradan dinleme fırsatını bulabilirsiniz. Hem ülke içindeki spor dalları adına hem de dünyanın her yerinden haberler ile siz de tüm spor haberlerini en gerçekçi bilgiler eşliğinde alabilirsiniz. Radyo bünyesinde üstelik sadece spor hakkında haberler değil, aynı zamanda birbirinden farklı müzik dalları bütününde dinleme şansına erişebilirsiniz.

En gerçekçi spor haberleri

Radyo spor bünyesinde futbol hakkında gün boyu en doğru haberleri alabilirsiniz. Bunlar içerisinde özellikle 3 büyükler adına en detaylı bilgileri ve takımlar hakkındaki son durumları adına günün belli saatlerinde bilgi alabilirsiniz. Üstelik radyonun yayın akışı kaliteli ve bir şekilde bilgi verici bir biçimde hazırlamış durumda ve bu sayede yayın akışına bakarak siz de hangi programı dinlemek istiyor iseniz bunun için kaliteli bir hizmet çatısı altında ve spor alnında uzman yorumcu radyocular ile en sağlam bilgileri alırken, belirli aralarda da birbirinden güzel şarkılar dinleme imkânı yakalayabilirsiniz. Üstelik kanal bünyesinde iddaa severler için en iyi tüyolar da yine günü belirli saatlerinde verilmekte ve dinleyiciler için iyi bir kazanç imkânı sağlanabilmektedir.

Tüm gün spor

Yayın akışı süresince sürekli olarak spor haberlerini en kaliteli şekilde alabileceğiniz radyo bünyesinde siz de gün içerisinde istediğiniz zaman site üzerinden bu geniş bir yayın imkânı olan radyoya girebilir ve dilediğiniz her yerden kaliteli bir hizmet çatısı altında dinleyebilirsiniz. Sabah öğlen ya da akşamları en kaliteli spor ve müzik programlarını da yine bu kaliteli radyo bünyesinde dinleyebilir ve keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Ülke çapında bir yayın imkânı sunan bu radyo kanalı ile özellikle futbol adına aradığınız tüm bilgileri canlı radyo dinle çatısı altında elde edebilirsiniz.

Radyo Spor kanalı İstanbul'dan yayın yaptığı için radyo alıcısı ile dinlenebilmektedir. İstanbul'da 107.2 frekansını kullanarak Radyo Spor kanalını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Spor'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Spor kanalına erişim sağlayabilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.radyospor.com
  • Adres:Hacıosman Bayırı Caddesi NO:65 Sarıyer / Istanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyospor
  • Twitter:https://twitter.com/radyospor
  • Benzer Aramalar:radyo spor telefon, radyospor izmir frekansı, radyo spor yayın akışı, lig radyo dinle, spor radyoları, 107 2 radyo dinle, radyo spor kesintisiz dinle, radyo spor dinle 107.2 canlı