Radyo Şok


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Şok

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Şok, Hatay'da bulunan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel yayın içeriği pop müzik, slow müzik, kültür ve haber yayınlarıyla devam etmektedir. Aynı zamanda Radyo Şok'un Hatay bölgesinde karasal yayını da bulunmaktadır.

Radyo Şok'un karasal yayının Hatay'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Hatay ve çevresinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden radyo yayını yaparak tüm dünyaya hitap etmektedir. Yayın içeriği oldukça geniş olan radyo kanalı her kesime hitap etmeyi de başarmıştır ve oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.


Hatay'ın Sesi Radyo Şok

Radyo Şok, Hatay'da sevilerek dinlene radyo kanallarından bir tanesidir. 1995 senesinden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdüren radyo kanalı alanında en iyilerden bir tanesidir. Bunun yanında tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle dinleyicilerine en kaliteli şarkıları sunmaktadır.

Radyo Şok'un Hatay bölgesinde karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Hatay'da Radyo Şok dinlemek için 92.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Şok'un canlı yayınlarını kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak dilediğiniz zaman Radyo Şok dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0530 244 58 59
  • Adres:Akdeniz Mah. Şükrü Güçlü Cad. 33 D:11 Defne, Hatay
  • Benzer Aramalar:Radyo Şok