Radyo Slow Time


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Slow Time

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Slow Time adından da anlaşılacağı üzere slow müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. 2005 senesinden beri yayınlarını sürdüren radyo kanalı Saran Holding bünyesinde bulunuyor. İstanbul bölgesinde 91.2 frekansında yayın yapan Radyo Slow Time büyük bir dinleyici kitlesine hitap ediyor. Uzun seneler boyunca 'kalbinin sesi' veya 'kalbinin sesini dinle' gibi sloganları kullanarak kulaklarda yer edinmiştir.

Radyo Slow Time Türkiye'nin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Genel olarak daha çok gençlerin takip ettiği radyo kanalı sosyal medyada da gücünü gösteriyor. Türkyie'nin çeşitli bölgelerinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı İstanbul 91.2, Bursa 91.3, İzmir 107.0, Ankara 89.0, Eskişehir 104.2, Antalya 106.8, Gaziantep 107.7 frekanslarında yayınlarını sürdürmektedir.


Hayatın tadını çıkarmak için şimdi tempoyu düşürme zamanı

Uzun seneler boyunca 'kalbinin sesi' şeklinde sloganla yayınlarını sürdüren radyo kanalı 2014 senesinde yapılan ufak bir güncelleme sonrasında 'Hayatın tadını çıkarmak için şimdi tempoyu düşürme zamanı' sloganını kullanmayı tercih etti. Oldukça tecrübeli ve başarılı bir ekibe sahip olan radyo kanalı kaliteyi sonuna kadar yaşatıyor. İşinde çok iyi olan kişiler tarafından hazırlanan şarkı listeleri dinleyiciler ile paylaşılıyor.

Radyo Slow Time dinlemek için İstanbul 91.2, Bursa 91.3, İzmir 107.0, Ankara 89.0, Eskişehir 104.2, Antalya 106.8, Gaziantep 107.7 frekanslarını kullanabilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sitemizi tercih edebilirsiniz ve Radyo Slow Time kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Slow Time'ın uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerde canlı yayına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 363 04 04
  • Web:http://slowtime.com.tr
  • Adres:Saran Holding, Sarıyer, İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radioslowtime
  • Twitter:https://twitter.com/radioslowtime
  • Benzer Aramalar:Radyo Slow Time