Radyo Şirin


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Şirin

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Şirin, Kocaeli'den yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Yayınlarını tüm gün boyunca 7/24 şekilde sürdüren radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilenlerden bir tanesi haline gelmiştir. Ayrıca Kocaeli'ne karasal yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği ise ağırlıklı olarak pop müzikten oluşmaktadır.

Radyo Şirin, Kocaeli'den yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Kocaeli haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Pop müzik seveler için Şirin Radyo yayınlarını tüm gün boyunca sürdürmektedir.

Şirin Radyo, radyoculuğa önem veren radyo kanallarından bir tanesidir. Uzun dönemler boyunca yayın yapmış olan radyo kanalı tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Büyük bir kitleye hitap eden Radyo Şirin yayınlarında kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda radyoda halkımızın örf ve adetlerine de önem verilmektedir.


Radyo Şirin; Kocaeli'nin Radyosu

Radyo Şirin, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Dinleyicilerin taleplerine oldukça önem veren radyo kanalı bu doğrultuda yayınlarını düzenlemektedir. Ayrıca telefon bağlantıları ile radyoda dinleyicileriyle iletişim kurmaktadır.

Radyo Şirin uzun süredir yayın yaptığı için tecrübeli bir yayın kadrosuna sahiptir. Kocaeli bölgesi için oldukça önemli bir kuruluş olan radyo kanalında aynı zamanda reklamlara da önem verilmektedir. Böylece radyoya reklam veren firmaların marka değeri artmakta ve doğru hedef kitlesine ulaşmaktadır.

Radyo Şirin, teknik ekip olarak da kaliteli bir kadroya sahiptir. Kocaeli'nin büyük bir kısmına yayınını ulaştıran radyo kanalı aynı zamanda  Düzce, Sakarya, Bolu, Sapanca, Hendek ve Gebze'ye de sesini duyurmaktadır. Ayrıca yayınlarını en iyi şekilde dinleyicilerine ulaştırmayı hedefleyen radyo kanalı teknolojik ekipmanlara da önem vermektedir.

Radyo Şirin'in Kocaeli'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kocaeli'de Radyo Şirin dinlemek için 95.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Şirin'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerde Radyo Şirin'e ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0262 323 85 63
  • Web:http://radyosirin.com/v2/
  • Adres:Inonu Cad. Karabas Mah. No : 234/7 İZMİT – MERKEZ / KOCAELİ
  • Benzer Aramalar:Radyo Şirin