Radyo Shema


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Shema

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Shema, Ankara'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir. Gün içerisinde yayınladığı şarkılar ağırlıklı olarak yabancı tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Ankara'da karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Shema'nın vericileri Ankara'da bulunduğu için en fazla dinleyiciye bu bölgede erişmektedir. Ayrıca internet üzerinden düzenlenen programları sayesinde dünyanın dört bir tarafından erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca yabancı müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Shema olacaktır.

Radyo Shema tarz olarak daha çok rock, alternative, slow gibi tarzlarda yayın yapmaktadır. Ayrıca farklı dinlere veç inançların görüşlerine de yer vermektedir. Kaliteli müzik yayını yapan radyo kanallarından Hristiyan ilahileri ve Türkçe ilahiler de paylaşılmaktadır. Böylece Radyo Shema kendine has bir dinleyici kitlesi edinmiştir.


Radyo Shema; Ankara'nın Radyosu

Radyo Shema, kurulduğu günden bu yana kesintisiz yayın hizmeti vermektedir. Dinleyicilerine kaliteli müzik sunmak isteyen Radyo Shema müziği evrensel olduğunu ve insan yaşamını olumlu etkilediğini savunuyor. Aynı zamanda Radyo Shema'da gün içerisinde haber programları da yayınlanmaktadır.

Radyo Shema eski bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın kadrosuna sahiptir. Bu tecrübesini yayınlarının kalitesiyle ortaya koyan radyo kanalı bölgedeki diğer radyolardan oldukça farklı bir içeriğe sahiptir. Radyo Shema'da yayınlanan şarkılar profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Shema aynı zamanda teknik anlamda başarılı işlere imza atmaktadır. Bölgenin hemen hemen tamamına karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Ayrıca teknolojiyi yakından takip eden radyo kanalı stüdyosundaki ekipmanları sayesinde dinleyicilerine sorunsuz bir yayın keyfi sunmaktadır.

Radyo Shema'nın Ankara'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da Radyo Shema dinlemek için 98.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Shema'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Shema'yı canlı olarak takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(312) 230 77 34
  • Web:http://www.radioshema.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadioShema98/
  • Twitter:https://twitter.com/radioshema
  • Benzer Aramalar:Radyo Shema