Radyo Seymen


Oy: 3.6 Toplam oylayan: 1
Radyo Seymen

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Seymen ilk kez İstanbul'da kurulmuş bir radyo kanalıdır. Radyo Seymen'de genel olarak Ankara havası ve oyun havaları paylaşılmaktadır. İstanbul'da 107.0 frekansına sahip olan Radyo Seymen 2010 senesinde İstanbul, Pendik civarına kuruldu. Her ne kadar İstanbul merkezli bir radyo kanalı olsa da yoğun olarak Ankara havası paylaşıldığı için Ankaralılar tarafından çok sevilen bir kanal haline geldi.

Tüm gün boyunca aralıksız olarak yöresel oyun havalarımızı ve Ankara havası sunan radyo kanalı kısa süre içerisinde çok fazla dinleyici sayısına ulaştı. Bu kadar fazla bir kitleye kısa sürede sahip olmalarının sebebi tabi ki başarılı radyo ekibi oldu. Radyo Seymen ekibinde yayıncılık konusunda oldukça tecrübeli kişiler bulunmakta. Günün her saati dinleyiciye sahip olan Radyo Seymen kesintisiz müzik sunumuyla dinleyicilere keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.


Oyun Havasının Doğru Adresi

Ankara havasının vazgeçilmez enstrümanlarından olan yöresel telli çalgımız olan bağlamayı Radyo Seymen'de çalan oyun havalarının ve bozlak tarzının içerisinde duymak oldukça mümkün. Ayrıca Ankara havası duyduğunda yerinde duramayan bir toplum olduğumuz için oyun havası çalarken ayak ve el figürleri ile müziği tamamlamış oluyoruz. Sazın sesi bazen coşkulu ve eğlenceli gelse de bazı zamanlarda da hüzün verici olur. Radyo Seymen dinlerken tüm bu duyguları bir arada yaşayabilirsiniz.

Karasal yayın olarak tüm Türkiye'nin pek çok farklı bölgesinde frekansa sahip olan Radyo Seymen kanalını İstanbul içerisinde 107.0 frekansından takip edebilirsiniz. Ayrıca canlı radyo dinlemek için Radyo Seymen'in resmi web sayfasını veya sitemizi kullanabilirsiniz. Böylece dünyanın her yerinden Radyo Seymen dinlenebilir. Radyo Seymen'in başarısının sırrı olan yayıncılara örnek vermek gerekirse Derman, Hacı Dayı, Eda, Özlem ve efsane radyocusu olarak bilinen 05 Mustafa en başta söylenebilir. Radyo programlarında dinleyicisi ile hoş sohbette bulunan yayıncılar tüm dinleyenlere keyifli vakit geçirmeyi sağlamış oluyor.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.radyoseymen.com.tr/
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoseymenofficial/
  • Twitter:https://twitter.com/RadyoSeymen1
  • Benzer Aramalar:radyo seymen, radyo seymen dinle, canlı radyo dinle