Radyo Seyhan


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Seyhan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Seyhan, Adana'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak genelde Türkçe pop müzik yayını yapan radyo kanalı tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Adana'da karasal yayın sahip olan radyo kanalı bölgede en çok dinlenen kanallardan bir tanesidir.

Karasal yayınının Adana'da bulunmasından dolayı dinleyici kitlesinin büyük bir kısmı bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda intenet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünya üzerinden kolaylıkla erişilebilmektedir. Yayınlarının büyük bir bölümü hareketli ve hit müziklerden oluşan Radyo Seyhan, ülkemizdeki çoğu kişiye hitap eden yayınlarıyla gündeme gelmektedir.


Adana'nın Sesi; Radyo Seyhan

Radyo Seyhan kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Radyoculuk konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahip olan Radyo Seyhan en kaliteli yayınları sunmak için çalışmaktadır. Radyo Seyhan'da yayınlanan müziklerin yanında yerinde yayınlanan reklamlarıyla markalarınızı da yüceltmektedir.

Radyo Seyhan'ın Adana'da karasal yayın sahip olduğundan bahsetmiştik. Adana ve çevresinde Radyo Seyhan dinlemek için 103.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Seyhan'ı dinleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında mobil uygulama aracılığıyla her yerden Radyo Seyhan'a erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:322 363 67 67
  • Web:http://www.radyoseyhan.com/
  • Adres:Gazipaşa mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı Orhangazi Apt. B Blok Asma Kat Seyhan /Adana
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoseyhan
  • Twitter:https://twitter.com/radyoseyhan
  • Benzer Aramalar:Radyo Seyhan