Radyo Sevimli


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Sevimli

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Sevimli, Rize'den yayın hizmeti sunan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hayatını sürdüren radyo kanalının genel yayın tarzı yöresel tarzda ilerlemektedir. Yayın merkezi Rize'de yer aldığı için Karadeniz kesimine hitap eden şarkılara yer verilmektedir.

Radyo Sevimli'nin herhangi bir karasal yayın ağı da bulunmamaktadır. Radyo sevimli dinlemek için sadece internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle Karadeniz bölgesine hitap eden radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir. Ayrıca internet erişimi olan her yerden kolaylıkla dinlenebilmektedir.

Radyo Sevimli'de her ne kadar ağırlıklı olarak Karadeniz müziklerine yer verilse bile aslında karışık bir yayın formatına sahiptir. Radyo Sevimli'de pop, arabesk, Türk halk müziği, fantezi gibi farklı tarzlardaki müziklere de yer verilmektedir. Radyoculuğa gönül vermiş kişiler tarafından yapılan yayınları sayesinde oldukça kaliteli içerikler ortaya çıkartmaktadır.


Türkiye'nin en sevimli radyosu; Radyo Sevimli

Radyo Sevimli, 2011 senesinde kurulmuş olan bir sanal radyodur. Radyo Sevimli yayın formatıyla ve yayın kalitesiyle kendisini ortaya koymaktadır. Yayınlarında canlı telefon bağlantısına ve şarkı isteklerine de yer vermektedir. Aynı zamanda web sitesi üzerinden de şarkı talebinde bulunulabilmektedir.

Radyo Sevimli tüm hızıyla yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir. Profesyonel bir yayın ekibine sahip olan radyo kanalında en iyi programlara ve en kaliteli şarkılara tanık olabilirsiniz. Her ne kadar sadece internet üzerinden yayın sağlayan bir radyo kanalı olsa bile büyük bir profesyonellik içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Radyoda yayınlanan şarkılar ise tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Sevimli karasal yayına sahip olmadığı için teknik anlamda büyük bir ekibe ihtiyacı yoktur. Sadece internet üzerinden sağladığı yayınlarıyla dinleyicilerine hitap etmektedir. Her ne kadar karasal yayına sahip olmasa bile internet üzerinden büyük bir kitleye ulaşmaktadır ve kesintisiz bir şekilde yayınlarını dinleyicilerine ulaştırmayı başarmaktadır.

Radyo Sevimli'nin Rize'den yayın yaptığını belirtmiştik. Yayın merkezi Rize'de yer alan radyo kanalını dinlemek için sadece internet kullanabilirsiniz. Radyo Sevimli'nin canlı yayınlarını takip etmek için web sitemizi kullanarak canlı radyo dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Sevimli'ye ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0530 388 8053
  • Web:http://www.radyosevimli.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoSevimliFm/
  • Twitter:https://twitter.com/RadyoSevimli
  • Benzer Aramalar:Radyo Sevimli