Radyo Ses


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Ses

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ses, Ankara'da yayın yapan yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Genel olarak Türkçe pop müzik ve slow müzik yayınları yapmaktadır. Aynı zamanda Ankara'da karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir. Radyo Ses, Ankara'da sevilerek dinlenmektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarıyla dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmak için çalışmaktadır.

Türkçe pop müzik ve slow müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir. Radyo Ses ise bu tarzda müzik yapan bir kitleye hitap etmektedir. Pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Ses kanalı olacaktır. Özellikle Ankara'da büyük bir kitleye sahip olan radyo kanalı internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır.


Türkçe Pop ve Slow Müziğin Adresi Radyo Ses

Radyoculuk konusunda deneyimli olan radyo kanalı radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafında özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesi ile dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmayı hedeflemektedir. Türkçe pop konusunda en güncel, popüler ve dillerden düşmeyen şarkıları dinleyebileceğiniz bir radyo kanalıdır.

Başta belirttiğimiz üzere Radyo Ses'in Ankara bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. Bu yayınları dinlemek için 92.7 frekansını kullanabilirsiniz Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Ses kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Ses uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden Radyo Ses'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • Telefon:(0312) 591 33 23
  • Web:http://www.radyoses.com.tr
  • Adres:1. CAD. C BLOK NO:2 D:7 / OSTİM YENİMAHALLE / ANKARA
  • Facebook:https://www.facebook.com/AnkaraRadyoSes/
  • Twitter:https://twitter.com/ankararadyoses
  • Benzer Aramalar:Radyo Ses