Radyo Selam


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Selam

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Selam, Diyarbakır'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Diyarbakır'da karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı daha çok dini ve tasavvufi yayınlardan oluşmaktadır.

Radyo Selam, Diyarbarkır'dan yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Diyarbakır haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo Selam alanında en iyilerden bir tanesi olmak için çalışmaktadır ve dini yayın dinlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Selam bölgedeki sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca tasavvufi yayın yapan radyo kanalında düzenlenen programlar sayesinde yeni bilgiler edinebilirsiniz. Aynı zamanda en sevilen ve en iyi ilahileri de dinleyicileriyle paylaşmaktadır.


Radyo Selam; Diyarbakır'ın Radyosu

Radyo Selam, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Birbirinden farklı programlar yayınlayan radyo kanalında Esma-ul Hüsna, Kur'an-ı Kerim dinletisi, ilahi gibi yayınlara yer verilmektedir. Diyarbakır'ın Yenişehir ilçesinden yayın yapan radyo kanalında gün içerisinde gazete başlıkları da paylaşılmaktadır.

Radyo Selam uzun senelerden bu yana yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Çok çeşitli tarzdaki yayınlarını büyük bir ustalıkla yöneten radyo kanalı aynı zamanda düzenlediği programlarda kaliteden ödün vermemektedir. Aynı zamanda radyoda paylaşılan ilahiler tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Selam'ın teknik kadrosu da oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Denizli'nin büyük bir kısmına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlar kullanmaktadır. Bunun yayında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Selam'ın Diyarbakır'dan yayın yaptığını ifade etmiştik. Diyarbakır bölgesinde Radyo Selam dinlemek için 95.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Selam'ı dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Selam'a ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0412) 252 08 80
  • Web:selamradyo.com
  • Adres:Kooperatifler Mah. Akkoyunlu Cad. Hattapoğlu Sit. D Blok 1/5 Yenişehir / Diyarbakır
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoselam
  • Twitter:https://twitter.com/radyoselam
  • Benzer Aramalar:Radyo Selam