Radyo Şeker


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Şeker

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Şeker, Tekirdağ'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği karma müziklerden oluşmaktadır. Daha çok Türkçe pop, arabesk ve fantezi müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Tekirdağ'da karasal yayın yapmaktadır.

Radyo Şeker'in karasal yayını Tekirdağ'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi Tekirdağ ve çevresinde bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde tüm dünyaya seslenmektedir. Radyo Şeker'in yayın içeriği karışık olarak ilerlediği için her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir.


Bölgenin En Şeker Radyosu

Radyo Şeker yayınlarında 'bölgenin en şeker radyosu' ve 'Trakya bizi dinliyor sloganlarını kullanmaktadır. Bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olmasıyla beraber dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmak için sürekli olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda profesyonel ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle en iyi müziklere yer vermektedir.

Radyo Şeker'in Tekirdağ ve çevresinde karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Trakya'da Radyo Şeker dinlemek için 105.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak istediğiniz yerden Radyo Şeker'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Şeker'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0282 726 3434
  • Web:http://www.radyoseker.com/
  • Adres:G.M.K. paşa mah öztrak cad no 2Çerkezköy / Tekirdağ
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoSekerTrakya/
  • Benzer Aramalar:Radyo Şeker