Radyo Şampiyon


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Şampiyon

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Şampiyon, Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği Türkçe pop, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk, fantezi ve özgün müziklerden oluşmaktadır. Tüm bu farklı yayınları sayesinde çok büyük bir kesime hitap etmektedir. Her tarzdan müzikle karşılaşabileceğiniz radyo kanalındaki şarkılar en kaliteli şekilde dinleyicilere sunulmaktadır.

Bursa merkezli olan radyo kanalı aynı zamanda karasal yayına da sahiptir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarını sürdüren radyo kanalı başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'den dinleyicilere sahiptir. İnternet üzerinden yapılan yayınları sayesinde tüm dünyaya ulaşan yayınları Radyo Şampiyon severler tarafından takip edilmektedir.


Bursa'nın Tek Bölgesel Radyosu

Radyo Şampiyon 1993 senesinin Eylül ayından bu yana yayınlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayıncıları tarafından hazırlanana şarkı listeleriyle en kaliteli şarkıları radyoda yayınlamaktadır. Her tarzdan müzikle karşılaşabileceğiniz Radyo Şampiyon tüm hızıyla yayınlarına devam etmektedir.

Bahsettiğimiz üzere Radyo Şampiyon Bursa bölgesinde karasal yayına sahip olan bir radyo kanalıdır. Bursa'da Radyo Şampiyon dinlemek için 89.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Şampiyonu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Şampiyon'un mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden yayınları dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0224) 253 15 15
  • Web:http://www.radyosampiyon.com.tr
  • Adres:Demirtaş Dumlupınar Mahallesi, Sanayi Cad. No:154 D:7, 16245 Osmangazi/Bursa
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyosampiyon
  • Benzer Aramalar:Radyo Şampiyon