Radyo S


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo S

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo S Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türkçe pop müzik ve yabancı hit müzik parçaları paylaşmaktadır. Bursa 'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı yayınlarını büyük bir özenle sürdürmektedir. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyaya ulaşmayı başarmış olan bir radyo kanalıdır.

Radyo S, başta Bursa olmak üzere tüm Türkiye'de dinleyici kitlesine sahi olan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca popüler, yeni çıkan, eski zamanlardan bu yana dillere dolanmış olan Türkçe pop ve yabancı hit şarkıları paylaşan radyo kanalı kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir. Radyo S tüm disipliniyle radyoculuğa önem vermektedir.


Hayatın hayat dolu radyosu

Radyo S, yayınlarında 'hayatın hayat dolu radyosu' sloganını kullanmaktadır. Sloganının hakkını veren radyo kanalı en kaliteli şarkıları paylaşmaktadır. Bu kalitenin sırrı ise tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle seçerek hazırladığı şarkı listeleridir. Radyo S, hit müzik ve pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Özellikle Bursa ve çevresinde en çok tercih edilenler arasındadır.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo S'in Bursa bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. Bursa'da Radyo S dinlemek için 95.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo S yayınlarını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo S uygulamasıyla istediğiniz yerden yayınlara erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.radyos.com.tr
  • Adres:Sönmez Medya Tesisleri Yeni Yalova Yolu 9.km Osmangazi / Bursa
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYOS/
  • Twitter:https://twitter.com/bursaradyos
  • Benzer Aramalar:Radyo S