Radyo Ritm


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Ritm

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ritm, Erzurum'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi olan Radyo Ritm aynı zamanda Erzurum'a karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Ritm Erzurum'dan yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet aracılığıyla sunduğu yayınları sayesinde Erzurum haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanmaktadır. Radyo Ritm karışık tarzda yayın içeriğine sahip olduğu için büyük bir kesime hitap etmektedir.

Radyo Ritm, sadece Türkçe müzik yayını yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Her ne kadar karışık tarzda yayın yapsa bile yayın dağılımı %70 Türk Halk müziği, %10 arabesk, %10 Türk sanat müziği ve %10 pop müzik şeklindedir. Müzik yayınlarıyla beraber hem bölgedeki hem de ülke genelindeki haberleri dinleyicileriyle paylaşmaktadır.


Radyo Ritm; Erzurum'un Sesi

Radyo Ritm 1992 senesinde Erzurum'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en önemli kuruluşlarından bir tanesi olmuştur. Radyoculuk sektörüne oldukça önem veren radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Ritm uzun zamandan beri yayın yaptığı için deneyimli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere kalitesinden ödün vermemektedir. Aynı zamanda bu radyo programları sayesinde pek çok ödül almıştır. Radyo Ritm'de paylaşılan şarkılar da özenle seçilmektedir ve radyonun 120 bin şarkıdan oluşan arşivi bulunmaktadır.

Radyo Ritm'in teknik ekibi de alanında en iyilerden bir tanesidir. Erzurum bölgesinin neredeyse tamamına yayın yapan radyo kanalı 1kW gücündeki antenleri sayesinde 150 km çapındaki yer alan illere sesini ulaştırmaktadır. Aynı zamanda bir adet 1kW gücünde yedek anten bulunmaktadır. Ayrıca Doğu Anadolu'nun ilk bilgisayar destekli yayın ve otomasyon sistemine sahip olan radyosudur.

Radyo Ritm'in Erzurum'dan yayın yaptığını belirtmiştik. Erzurum'da Radyo Ritm dinlemek için 88.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Ritm'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Ritm dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0442 233 06 00
  • Web:http://radyoritm.com
  • Adres:Çaykara Cad.Çaykara İş Merkezi Kat : 3 No: 320 Yakutiye / ERZURUM
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoRitm
  • Twitter:https://twitter.com/radyoritm
  • Benzer Aramalar:Radyo Ritm