Radyo Rest


Oy: 4.6 Toplam oylayan: 1
Radyo Rest

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Rest, internet üzerinden yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Kocaeli'den tüm dünyaya yayın hizmeti sunan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde radyo yayını yapmaktadır. Yayın tarzı olaraksa arabesk-fantezi müzik türünde şarkılara yer vermektedir.

Radyo Rest'in herhangi bir radyo frekansı ve uydu yayını bulunmuyor. Dolayısıyla sadece internet üzerinden erişim sağlanabilen radyo kanalıdır. Günümüzde hemen hemen her anda internete erişim sağlayabildiğimiz için bu oldukça büyük bir avantajdır. Bu sayede sadece kendi bölgesine değil tüm dünyaya erişim sağlayabilmektedir.

Radyo Rest, arabesk müzik konusunda oldukça iddialı bir radyo kanalıdır. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden radyo kanalı karasal yayını olmamasına rağmen profesyonel bir iş ortaya koymaktadır. Radyoculuk sektörüne önem veren radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde çalışarak dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmak için çalışmaktadır.


Radyo Rest; İnternet Radyosu

Radyo Rest, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde radyo yayını sunmayı başarmıştır. Bunun yanında kısa süre içerisinde karasal yayına geçmeyi hedefleyen radyo kanalı bunun için çalışmalarını sürdürmektedir. Arabesk müzik severlerin tüm gün boyunca sıkılmayacağı radyo kanalı 7/24 radyo yayını sunuyor.

Radyo Rest profesyonel yayın ekibi sayesinde oldukça kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Arabesk müziğin usta seslerine radyosunda yer veren radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerinin taleplerini de ön planda tutmaktadır. Yayınlarında kullandığı sloganları ise "inadına damar, inadına arabesk" ve "kafa dinlendiren tek radyo" olarak geçmektedir.

Radyo Rest herhangi bir karasal yayına sahip olmadığı için teknik anlamda çok daha sorunsuz bir teknik altyapıya sahiptir. İnternet sunucuları üzerinden yayın yapan radyo kanalı dinleyicilerine kesintisiz bir radyo yayını sunmaktadır. Aynı zamanda ses kalitesi olarak da karasal yayın yapan radyo kanallarına oranla daha iyidir.

Radyo Rest'in herhangi bir radyo frekansı olmadığından dolayı sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Rest'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla da istediğiniz yerden Radyo Rest'i takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0541 469 0 141
  • Web:http://radyorest.com/
  • Adres: Derince/KOCAELI
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyorest/
  • Twitter:https://twitter.com/RestRadyo?s=08
  • Benzer Aramalar:Radyo Rest