Radyo Poyraz


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Poyraz

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Poyraz, Bursa'nın yerel radyolarından bir tanesidir. Günün her saatinde karasal yayın hizmeti sunmak için çalışan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda Bursa bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Radyo Poyraz, Bursa'nın Mudanya ilçesinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dolayısıyla en fazla dinleyici kitlesine Bursa ve çevresinde ulaşmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Ayrıca Radyo Poyraz'ın yayın tarzı karışık müzik içerdiği için oldukça geniş bir kitleye ulaşmaktadır.

Radyo Poyraz radyoculuğu benimsemiş bir radyo kanalıdır. İlkeli ve saygılı bir yayın çizgisine sahip olan radyo kanalı dinleyicilerinin taleplerini de önemsemektedir. Bunun yanında ağırlıklı olarak pop müzik yayını yapan radyo kanalı zaman zaman slow, arabesk, türkü gibi farklı tarzlara da yer vermektedir.


Radyo Poyraz; Bursa'nın Sesi

Radyo Poyraz uzun zamanlardan bu yana yayın hayatını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Yayınlarında "yaşamın gürültüsü değil hayatın müziği" sloganını kullanan radyo kanalı bu sloganın hakkını vermektedir. Hem popüler müziklere hem de kült müziklerle dinleyicilerine en kaliteli içeriği sunmayı hedeflemektedir.

Radyo Poyraz'a verilen reklamlar ise doğru kitle ile buluşturulmaktadır. Reklam veren firmalara değer katan radyo kanalı marka değerinin artmasını da sağlamaktadır. Ayrıca dinleyicilerinin talepleri doğrultusunda yayınlarını düzenleyen radyo kanalında paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Poyraz, teknik anlamda radyoculuğu geliştirmiştir. Gündoğdu Tepesinde yer alan vericileri sayesinde hemen hemen Bursa'nın tamamına karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Bunun yanında en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışan Radyo Poyraz teknolojik donanımlara öncelik tanımaktadır. Bu sayede sorunsuz ve kaliteli bir radyo yayını sunmaktadır.

Radyo Poyraz'ın Bursa'dan yayın hizmeti sunduğunu belirtmiştik. Bursa'da Radyo Poyraz dinlemek için 107.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Poyraz'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Poyraz'ı takip edebilirsiniz.

  • Telefon:0553 239 05 30
  • Web:http://www.radyopoyraz.com
  • Adres:Hasanbey Mah. Karpuzoğlu Sokak No:11 Kat.1 16940 Mudanya-BURSA
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoPoyraz/
  • Benzer Aramalar:Radyo Poyraz