Radyo Plus


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Plus

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Plus, Kayseri'nin yerel radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Radyo Plus'ın yayın tarzı ise pop müzik üzerine kurulmuştur. Aynı zamanda Radyo Plus Kayseri'de karasal yayın hizmeti vermektedir.

Karasal yayın merkezinin Kayseri'de yer almasından dolayı en fazla dinleyici sayısı Kayseri ve çevresinde bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden erişim sağlanabilmektedir. Radyo Plus pop müzik severler için en kaliteli şarkıları radyoda paylaşmaktadır.

Radyo Plus alanının en iyilerinden bir tanesidir. Pop müzik konusunda oldukça iyi işler ortaya koyan radyo kanalında aynı zamanda gündemdeki gelişmelere de yer verilmektedir. Her akşam 19.30'da haber bülteni sunan radyocularla hem bölgedeki hem de ülke genelindeki olaylar dinleyicilere sunulmaktadır.


Radyo Plus, Kayseri'nin Radyosu

Radyo Plus, kurulduğu günden beri yayınları kesintisiz bir şekilde sürdürmeyi başarmıştır. Radyo Plus her ne kadar pop müzik üzerine kurulu olan bir radyo kanalı olsa bile zaman zaman farklı tarzlara da yer vermektedir. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda radyoda Türkçe'ye gerekli olan önem verilmektedir.

Radyo Plus uzun zamandan beri yayın yaptığı için tecrübeli bir yayın kadrosuna sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarla kalitesini ortaya koymaktadır. Aynı zamanda hem haber bültenine hem de farklı tarzlarda radyo programlarına yer vermektedir. Bununla beraber radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından seçilmektedir.

Radyo Plus'ın teknik ekibi de çalışmalarını sürdürmektedir. Kayseri'nin büyük bir kesimine karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesini dinleyicilerine sunmak için teknolojik ekipmanlara önem vermektedir. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Plus'ın Kayseri'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Kayseri'de Radyo Plus dinlemek için 97.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Plus'ı canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Plus'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0352) 223 49 00
  • Adres:alpaslanmah.bahar cad.belde sok mina sitesi no:10/a Kayseri
  • Facebook:https://www.facebook.com/97.6radyoplus/
  • Benzer Aramalar:Radyo Plus