Radyo Play


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Play

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Play, Samsun'dan yayın yapan yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesi olmuştur. Aynı zamanda Samsun bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Yayın merkezi Samsun'da yer aldığı için en fazla dinleyiciye burada ulaşmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden yürüttüğü yayınları sayesinde Samsun haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo Play'in yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Play, Samsun için önemli kuruluşlardan bir tanesidir. Bilindiği gibi ülkemizde özel radyo yayınları 1992 senesinde başlamıştır. O dönemden bu yana radyo yayınları herkesin ortak iletişim olmaya başladı. Özellikle eski zamanlarda radyo herkesin gözü kulağı olmuştu. Ayrıca paylaşılan şarkılarıyla eğlence kutusuna dönüşüyordu.


Radyo Play; Samsun'un Radyosu

Radyo Play kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyoculuğa oldukça önem veren radyo kanalı aynı zamanda büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir. Hemen hemen her tarzda müzik yayını yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir.

Radyo Play her ne kadar genç bir radyo olsa da sektördeki deneyimli yayıncıları radyosunda buluşturmuştur. Yayıncıların sürdürdüğü radyo programlarıyla oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır. Bunun yanında ilkeli bir şekilde yayınlarını yürüten Radyo Play, çizgisinden sapmamaktadır. Gündemdeki popüler olan şarkıları ve efsaneleşmiş olan parçaları da dinleyicisine sunmaktadır.

Radyo Play teknik anlamda da oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Neredeyse Samsun'un tamamına karasal yayınını ulaştıran radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlara da yer vermektedir. Bu donanımı sayesinde CD kalitesinde yayın yapmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sürdürdüğü yayınlarını sorunsuz bir şekilde dinleyicisi ile buluşturmaktadır.

Radyo Play'in Samsun'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Samsun'da Radyo Play dinlemek için FM radyonuzu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Play'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanındamobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Play dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0) 507 180 83 28
  • Web:https://www.radyoplay.net
  • Adres:KALE MH. BAĞDAT CADDESİ EĞRİBEL İŞ MERKEZİ KAT 2 55300 SUBAŞI / İLKADIM /SAMSUN
  • Facebook:https://www.facebook.com/playmedya
  • Benzer Aramalar:Radyo Play