Radyo Pegai


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Pegai

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Pegai, Çanakkale'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde radyo yayını yapan Radyo Pegai bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Radyo Pegai'nin yayın tarzı pop müzik olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda Radyo Pegai'nin Çanakkale'de karasal yayını bulunmaktadır.

Radyo Pegai'nin yayın merkezi Çanakkale'de yer aldığı için en fazla dinleyicisi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından takip edilebilmektedir. Radyo Pegai pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Pegai kendi alanından en iyilerden bir tanesi haline gelmiştir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için Radyo Pegai'nin yayın kitlesi de oldukça geniştir. Radyo Pegai dinlerken Türkçe pop müzik dünyasında yeni çıkmış, hit ve eskilerden bu yana dillerden düşmeyen şarkılara denk gelebilirsiniz.


Radyo Pegai; Çanakkale'nin Sesi

Radyo Pegai, Çanakkale'nin Biga ilçesinden yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı en kaliteli yayınları sunmak için çalışmaktadır. Her ne kadar günümüzde radyoculuğun önemi azalmış olsa bile Radyo Pegai büyük bir disiplinle yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Pegai uzun süredir yayın yapan radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarda kalitesini belli eden yayıncılar aynı zamanda geleneklerimize ve Türkçe'mize gerekli önemi vermektedir. Ayrıca Radyo Pegai'de paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo Pegai'nin teknik ekibi de oldukça iyi işler sunmaktadır. Tüm Çanakkale'ye karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara ağırlık vermektedir. Ayrıca hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Pegai'nin Çanakkale'de karasal yayın sahip olduğundan bahsetmiştik. Çanakkale'de Radyo Pegai dinlemek için 88.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Pegai'yi canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Radyo Pegai'yi canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0546 506 88 00
  • Web:http://www.radyopegai.com.tr
  • Adres:İstiklal Mah. İstiklal Cad. 53 Biga, Çanakkale
  • Benzer Aramalar:Radyo Pegai