Radyo Özgür


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Özgür

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Özgür, Ankara merkezli radyo kanallarından bir tanesidir. Ankara'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir. Yayın içeriği olarak haber, tartışma, kültür-sanat, haber-yorum gibi programlar bulunmaktadır. Bunların yanında ülkemizin en değerli müzik türlerinden bir tanesi olan türkü paylaşımı yapılmaktadır.

Radyo Özgür, 2000 senesinin Ekim ayından bu yana yayınlarını devam ettirmektedir. Oldukça köklü olan radyo kanalı Ankara'da büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Ankara'da çok tercih edilen radyo kanallarından bir tanesi olmasının yanında internet üzerinden tüm Türkiye'de ve dünyada dinlenebilmektedir. Özgür Radyo kesintisiz yayınlarıyla beraber dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmak için çalışmaktadır.


Anadolu'nun Sesi; Radyo Özgür

Gerek yayındaki haber programlarıyla gerekse paylaşılan türkülerle Anadoluyu temsil eden bir radyo kanalıdır. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan türkü listesiyle tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir. Ankaralı türkü severler ve gündemden haberdar olmak isteyen kişiler için Radyo Özgür en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Başta belirttiğimiz üzere Radyo Özgür'ün Ankara bölgesinde karasal yayınları bulunmaktadır. Ankara'da Radyo Özgür dinlemek için 108.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Özgür'ün canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Özgür uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden yayınlara erişebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0312 435 2646
  • Web:http://www.radyoozgur.com.tr
  • Adres:Kızılay Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:22 D:28, 06420 Çankaya/Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoozgr/
  • Twitter:https://twitter.com/ozgurradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Özgür