Radyo Özden


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Özden

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Özden, Aydın'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karma tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aydın'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir ve sevilerek dinlenmektedir.

Karasal yayının Aydın'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer alıyor. Eğer Aydın'da değilseniz ve Radyo Özden dinlemek istiyorsanız, radyo kanalının internet üzerinden sunduğu yayınları takip edebilirsiniz. Karışık tarzda bir yayın akışı sunduğu için oldukça geniş bir dinleyici kitlesine hitap etmektedir.

Radyo Özden, Aydın'ın en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. Bunun yanında sadece Aydın'da değil çevre illerin bazı bölgelerinden Radyo Özden'e karasal yayın üzerinden ulaşmak mümkün olabiliyor. Radyo kanalında sadece müzik paylaşımı yapılmıyor. Aynı zamanda canlı yayınlar, telefon bağlantıları, radyo programları gibi farklı yayın çeşitlerini de dinleyicilerine sunuyor ve böylece dinleyiciler için çeşitlilik elde edilmiş oluyor.


Radyo Özden; Ege'nin Sesi

Radyo Özden, Aydın'ın en önemli ilçelerinden ve en büyük ikinci ilçesi olan Nazilli'den yayın yapmaktadır. 1992 senesinde kurulmuş olan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana büyük gelişmeler katederek bugün ki konumunu elde etmiştir. Aydın'ın ilk radyolarından bir tanesi olan Radyo Özden, bölgenin en çok tutulan radyo kanallarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır.

Yayın ekibinde Dr.Şükrü YENİCE, Şeyda Deniz ÇAKIR, Metin ÖZDEN gibi değerli radyo yayıncılarına yer verilmektedir. Aynı zamanda Sağlıklı Günler, Sevgi Tanecikleri isimli radyo programlarına da yer verilmektedir. Yayın akışı ve çeşidi olarak geniş bir skalası olan radyo kanalı her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Radyo Özden'in teknik ekibi ise oldukça başarılıdır. Hem yayın mesafesi hem de ses kalitesi olarak en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Tabi ki teknolojinin gelişmesiyle beraber ses kalitesinde yükselme görülmektedir. Bunun yanında yayın ekibinin özel olarak seçtiği ve hazırladığı şarkıları dinleyicilere sunarak en kaliteli şarkılara yer verilmektedir.

Radyo Özden'in Aydın'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Aydın'da Radyo Özden dinlemek için 99.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Özden'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Radyo Özden'e istediğiniz yerden erişim sağlayabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 256 315 37 73
  • Web:http://radyoozden.com.tr
  • Adres:RADYO ÖZDEN Yeni mahalle ,133 sk. No:12/ B NAZİLLİ.
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoozden09/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoozden
  • Benzer Aramalar:Radyo Özden