Radyo On


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Radyo On

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo On, Ankara'nın yerel radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanalları arasında yer almaktadır. Radyo On'da ağırlıklı olarak pop müzik tarzına yer verilmektedir. Aynı zamanda Ankara bölgesine karasal yayın hizmeti sağlanmaktadır.

Radyo On'un dinleyicilerinin büyük bir kısmı Ankara'da bulunmaktadır. Bunun en büyük sebebi karasal yayınının konumudur. Bunun yanında internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de dinleyiciye ulaşmaktadır. Pop müzik sevenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo On olacaktır.

Radyo On, uzun senelerden bu yana Ankara halkına karasal yayın hizmeti sunmayı başarmıştır. Ankara'nın köklü radyolarından olduğu için kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir. Ankara'da yaşayıp sıcak, neşeli, eğlenceli ve kaliteli radyo yayını arayanlar için en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.


Radyo On; Ankara'nın Sesi

Radyo On, 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Özel radyoculuğun başladığı günlerden itibaren yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicisi ile buluşturmayı başarmıştır. Özelikle pop müzik konusunda deneyimli olan radyo kanalı bölgenin başta gelen radyolarından bir tanesi olmuştur.

Radyo On oldukça uzun senelerden bu yana karasal yayın yaptığı için deneyimli bir yayın ekibine sahiptir. Gün içerisinde yayınlanan radyo programlarıyla dinleyicisine hem bilgilendirici hem de eğlenceli içerik sunulmaktadır. Bunun yanında Radyo On'da dinleyicilerin talepleri ön planda tutulmaktadır. Ayrıca ilkeli ve saygılı bir yayın içeriğine sahiptir ve radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo On, teknik anlamda da gelişmiştir. Bilgisayar destekli dijital yayın yapan radyo kanalı bölgenin hemen hemen her kesimine sesini ulaştırmaktadır. Stüdyosunda kullandığı teknolojik ekipmanlarıyla dinleyicisine en kaliteli müzik yayınını sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda dinleyicisine sorunsuz bir yayın hizmeti vermektedir.

Radyo On'un Ankara'dan karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Ankara'da Radyo On dinlemek için 100.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo On'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo On'u dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (312) 425 35 35
  • Web:http://www.radyoon.com
  • Adres:Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi 43/ 2 Çukurambar / Ankara / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoOn/
  • Benzer Aramalar:Radyo On