Radyo Odtü


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Odtü

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Odtü, Ankara'dan yayın yapan radyo kanalları arasında bulunmaktadır. Ankara'nın önemli radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Odtü, tüm gün boyunca dinleyicisine kesintisiz bir yayın hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda Ankara halkına karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Yayın tarzı olarak ise pop-rock ağırlıklı yabancı müzik yayın yapmaktadır.

Tahmin edileceği üzere Radyo Odtü dinleyicilerinin çok büyük bir kısmı Ankara'da yer almaktadır ancak internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bölgedeki diğer radyolardan daha farklı bir içeriğe sahip olan radyo kanalı kendine has bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo Odtü sanata oldukça önem vermektedir. Dinleyicisine kaliteli müzik sunmak için çalışan radyo kanalının yayın içerikleri daha çok pop, rock, slow, alternative tarzdadır. Aynı zamanda Radyo Odtü Türkiye'de ilk defa internet üzerinden yayın hizmeti veren radyo kanalı olmuştur. Aynı zamanda kısa süre içerisinde geniş bir dinleyici kitlesi elde etmiştir.


Radyo Odtü; Ankara'nın Radyosu

Radyo Odtü 1995 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Yayınlarında "hayatın sesini aç" sloganını kullanan Radyo Odtü yayın tarzıyla dinleyicisine kaliteli müzik sunmaktadır. Ankara'da ODTÜ'nün kampüsünden yayın yapan radyo kanalı 2010 senesinde Radyo Televizyon Gazetecileri derneği tarafından yılın en iyi radyo kanalı seçilmiştir.

Yayın ekibi olarak oldukça güçlü bir kadroya sahip olan Radyo Odtü bu kalitesini programlarıyla dinleyicisine ulaştırmaktadır. Web sitesine de oldukça önem gösteren Radyo Odtü ekibi kendi belirlediği müzik listesi ile dinleyicilerine müzik ziyafeti vermektedir.

Radyo Odtü, uzun senelerden bu yana radyoculuk sektöründe yer almış radyolardan bir tanesidir. Tahmin edileceği üzere teknolojik ekipmanlara önem vermektedir. Stüdyosunu gelişmiş ekipmanlarla donatan radyo kanalı dinleyicisine hem iyi bir ses kalitesi hem de sorunsuz bir yayın akışı sunmaktadır.

Radyo Odtü'nün Ankara'dan karasal yayın yaptığını ifade ettik. Ankara'da Radyo Odtü dinlemek için 103.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Odtü'yü canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Odtü'ye ulaşabilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0312 210 30 30
  • Web:https://www.radyoodtu.com.tr
  • Adres:Üniversiteler Mahallesi ODTÜ Kampüsü Yurtlar Bölgesi 06800 Çankaya / Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoodtu
  • Twitter:https://twitter.com/hayatinsesiniac
  • Benzer Aramalar:Radyo Odtü