Radyo Nevşehir


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Nevşehir

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Nevşehir, adından da anlaşılacağı üzere Nevşehir'de yer alan radyolardan bir tanesidir. Günün her saatinde dinleyicisiyle buluşan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Yayın içeriği olarak karışık tarzda yayın yapmayı tercih eden radyo kanalı aynı zamanda Nevşehir'de karasal yayın yapmaktadır.

Karasal yayın merkezi Nevşehir'de bulunduğu için en fazla dinleyicisi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir tarafından erişim sağlanabilmektedir. Yayın tarzından dolayı her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir. Bu yüzden büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Nevşehir, kendi bölgesinin önde gelen radyolarından bir tanesidir. Nevşehir'in en eski radyolarından biri olan Radyo Nevşehir oldukça kaliteli yayınlar sunmaktadır. Radyoda düzenlenen programlardan da anlaşılacağı üzere oldukça başarılı bir radyo kanalıdır.


Radyo Nevşehir; Şehrin Sesi.

Radyo Nevşehir'in temelleri 1994 senesinde kurulmuş olan Gül FM'e dayanmaktadır. Gül FM'in 1 Ağustos 2013 tarihinde yeniden yapılanmasından sonra Radyo Nevşehir adını almış ve logosunu değiştirmiştir. Radyo Nevşehir ilkeli bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir ve aynı zamanda tarafsız bir şekilde bölgede ve ülkede yaşanan gelişmeleri dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Radyo Nevşehir oldukça eski bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Bu tecrübesini programların kalitesiyle ortaya koyan radyo yayıncıları aynı zamanda telefon bağlantısıyla dinleyicileriyle iletişim kurmaktadır. Böylece dinleyicilerin talepleri doğrultusunda yayınlarını sürdürmektedir. Radyo Nevşehir aynı zamanda çok geniş bir müzik arşivine sahiptir.

Radyo Nevşehir, teknik anlamda da çalışmalarını sürdürmektedir. Nevşehir'in hemen hemen her bölgesine karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara önem vermektedir. Bunun yanında hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Nevşehir'in, Nevşehir'den karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Nevşehir bölgesinde Radyo Nevşehir dinlemek için 98.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Nevşehir'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Nevşehir dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0 384 213 19 99
  • Web:http://www.radyonevsehir.com/
  • Adres:Atatürk Bulvarı Merkez İş Hanı Kat:3 No:67 NEVŞEHİR
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoNevsehir/
  • Twitter:https://twitter.com/RadyoNevsehir
  • Benzer Aramalar:Radyo Nevşehir