Radyo Net Ordu


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Net Ordu

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Net, Ordu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının genel yayın içeriği pop müzikten oluşmaktadır. Aynı zamanda Ordu'da karasal yayın yapan radyo kanalı bölgede en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyo Net'in karasal yayını Ordu'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de Ordu'da yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde Ordu haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi pop müzik odluğu için büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir.

Radyo Net, yaptığı yayınlarıyla farkını ortaya koymaktadır. Radyo Net yayınlarında hem Türkçe hem de yabancı müziklere yer vermektedir. Bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi olan Radyo Net, pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır. Hem en popüler müzikleri hem de geçmişten bu yana dillerden düşmeyen müziklere yer vermektedir.


Radyo Net; Ordu'nun radyosu

Radyo Net, Ordu'nun en iyi radyolarından bir tanesidir. 1995 senesinde kurulmuş olan radyo kanalı, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmüştür. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Radyo Net'de en kaliteli şarkılara ve yayınlara yer verilmektedir. Radyo Net'de Türkçe ve yabancı müziklerin en iyilerine yer vermektedir.

Radyo Net köklü bir radyo kanalı olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Yayıncılar tarafından düzenlenen programlarda Türkçe'ye ve geleneklerimize önem verilmektedir. Radyo programlarını dinlerken hem keyifli sohbetlere eşlik edebilirsiniz hem de en iyi şarkıları dinleyebilirsiniz. Radyo Net'de paylaşılan şarkılar ise tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Net'in yayın ekibinin yanından teknik destek ekini de en iyi şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Radyo Net tüm Ordu'ya karasal yayın hizmeti sunarken aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Ayrıca hem internet üzerinden sağladığı yayınlarını hem de karasal yayınlarını kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Radyo Net'in Ordu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ordu'da Radyo Net dinlemek için 98.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Net'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Net'i canlı olarak dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:545 883 58 83
  • Web:http://www.radyonetordu.com
  • Adres:Turnasuyu Mah.Divane Sok.No:58/A Gülyalı/ORDU
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radionetordu/
  • Twitter:https://twitter.com/radionetordu
  • Benzer Aramalar:Radyo Net