Radyo Net Konya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Net Konya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Net, Konya'ya ait olan radyo kanallarından bir tanesidir. Karma bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalının %70'lik kısmı Türkçe olurken, %30'luk kısmı yabancı müziklerden oluşmaktadır. Türkçe müziklerin tarzı büyük oranda pop müzik olurken, Türk halk müziği, Türk sanat müziği gibi müzik tarzlarına da yer vermektedir.

Tüm bunlarında yanında Radyo Net'in Konya'da karasal yayını bulunmaktadır. Bu yayınından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Konya'da bulunmaktadır, ancak internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde tüm dünyadan kolaylıkla dinlenebilmektedir. Karma bir yayın akışına sahip olduğu için her kesime hitap eden bir yayın içeriğine sahiptir.


Güvenilir Haber, Kaliteli Müzik, Etkili Reklam

Radyo Net yayınlarında 'Güvenilir Haber, Kaliteli Müzik, Etkili Reklam' sloganını kullanmaktadır. Sloganından da anlaşılacağı üzere Radyo Net'de bölgesel ve güncel haberlere yer verilmektedir. 15 Ocak 1993 tarihinde kurulan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Aynı zamanda yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınlara yer vermektedir.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo Net'in Konya'da karasal yayını bulunmaktadır. Konya'da Radyo Net dinlemek için 105.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Net'in canlı yayınlarını dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama yardımıyla istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Radyo Net'in yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 332 235 25 15
  • Web:http://www.radyonetfm.net
  • Adres:Nişantaş Mahallesi Nüve İş Merkezi, A Blok Kat:7 No:707, 42060 Selçuklu/Konya
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyonetfm/
  • Twitter:https://twitter.com/radyonetfm
  • Benzer Aramalar:Radyo Net