Radyo Nefes


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Nefes

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Yaşanan teknik sorundan dolayı Radyo Nefes Radyosuna bağlanılamamaktadır.


Radyo Nefes 1 Eylül 2012 tarihinden itibaren arabesk yayını yapan bir internet radyosu halini aldı. Arabesk ve fantezi müzik tarzında oldukça iyi işler çıkartan radyo kanalı aynı zamanda büyük bir kitleye hitap ediyor. İnternetten yayın yapan Radyo Nefes sadece arabesk müzik yayını yapmıyor. Arabesk müziğin yayın Türk Halk müziği ve Türk sanat müziği paylaşımında da bulunuyor.

Kültürümüzün parçası olan şarkıları en iyi şekilde sergilemeyi başaran radyo kanalı kendini geliştirmeye devam ediyor. Uzun sürelerdir yayın yaptıkları için tecrübe konusunda oldukça ilerlemiş bir ekibe sahip. Doğal olarak tecrübenin yanında kalite de geliyor ve dinleyicilerin memnuniyeti sağlanmış oluyor. Böylece dinleyiciler keyifli vakit geçirmek için Radyo Nefes radyosunu tercih ediyor.


Damardan Kalbe Yeni Aşkınız

İnernet üzerinden radyo yayını yapan Radyo Nefes yayınlarında "Damardan Kalbe Yeni Aşkınız" sloganını kullanıyor. Aynı zamanda radyo yayınlarında kullanılan kaliteli ekipmanlar sayesinde yayınların ses kalitesi de CD kalitesinde oluyor. Radyo Nefes'in en temel hedefi daha büyük bir kitleye ulaşmak ve dinleyicilerin keyifli vakit geçirmelerini sağlamak. Diğer hedefi ise ilerleyen zamanlarda frekans yayını yapabilmek.

Radyo Nefes şu an için herhangi bir frekans yayınına sahip değil. En başta belirttiğimiz gibi internet radyosu olan bu radyo kanalı sadece internetten dinlenmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Nefes'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında radyo uygulaması kullanarak dilediğiniz yerden canlı olarak yayınları dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:http://www.radyonefes.net
  • Facebook:http://facebook.com/radyonefesfm/
  • Twitter:https://twitter.com/radyonefesfm/
  • Benzer Aramalar:radyo nefes