Radyo Mydonose


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Mydonose

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Mydonose, tüm gün boyunca yabancı hit müzik ve elektronik müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Karnaval grubunda yer alan bu radyo kanalı tahmin edeceğiniz üzere kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Çok değerli DJ'lerden ve yayıncılardan oluşan ekibi sayesinde dinleyicilerine keyifli dakikalar yaşatmayı kendisine ilke edinmiş olan bir radyo kanalıdır. 

Karnaval grubunun en değerli kanallarından bir tanesi olan Radyo Mydonose'un büyük bir dinleyici kitlesi bulunmaktadır. Tecrübeli ve çalışkan ekibi sayesinden gün içerisinde 7/24 yayınlarını sürdürürken yayınlarda paylaşılacak olan şarkıları da özenle seçmektedir. 


Yabancı Hit Müziğin En doğru Adresi Radyo Mydonose

Yabancı hit müzik konusunda oldukça iddialı olan ve daima zirveye oynayan radyo kanalı radyoculuk konusunda oldukça disiplinli çalışmaktadır. Yayın ekibinin yanında teknik ekibi de oldukça iyi olan radyo kanalı dinleyicilerine en net ses kalitesini sunmaktadır. Karnaval grubunda yer alması büyük bir avantaj olan radyo kanalı kesintisiz bir şekilde yayınlarını devam ettirmektedir. 

Radyo Mydonose'da çalan şarkıların bilgilerine, sözlerine, geçmiş 10 şarkının adına, eski program kayıtlarına Karnaval grubunun web sitesinden ulaşabilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Mydonose kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Karnaval grubunun uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuzdan, tabletinizden ve Smart TV'nizden canlı yayına erişebilirsiniz. 


  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:karnaval.com/mydonosedinle
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyomydonose/
  • Twitter:https://twitter.com/radiomydonose
  • Benzer Aramalar:Radyo Mydonose