Radyo Mola


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Mola

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Mola, Edirne'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Radyo Mola'nın yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Bununla beraber Edirne'ye karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalıdır.

Radyo Mola'nın yayın merkezi Edirne'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi Trakya'da bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından dinlenebilmektedir. Radyo Mola'nın karışık tarzdaki yayınlarıyla hemen hemen herkesin ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Radyo Mola'da gün içerisinde yapılan programları sayesinde büyük bir kitle elde etmiştir. Aynı zamanda bu programların arasında mizah programlarına da yer verilmektedir. Bunun yanında kaliteli şarkılarıyla dinleyicilerine oldukça kaliteli içerik sunan radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.


Radyo Mola; Edirne'nin Radyosu

Edirne'den yayın yapan radyo kanalı 2004 senesinden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Trakya bölgesinde sevilerek dinlenen radyo kanalı oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Aynı zamanda reklamlara da oldukça önem veren radyo kanalı markanızı büyütmek için en iyi yardımcınız olabilir.

Radyo Mola, oldukça eski bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli bir yayın kadrosuna sahiptir. Radyo kanalında düzenlenen programlarından da anlaşılacağı üzere kaliteden ödün verilmemektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Mola'nın teknik ekibi de oldukça başarılı işlere imza atmıştır. Denizli'nin Ayşekadın ilçesinden yayın yapan radyo kanalı Merkez'e ve çevre illere karasal yayınını ulaştırmayı başarmıştır. Bunun yanında en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Aynı zamanda hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Mola'nın Edirne'den karasal yayın yaptığını söylemiştik. Edirne'de Radyo Mola dinlemek için 94.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Mola'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Mola dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0284 213 38 54
  • Adres:Demir İş Merkezi No:59 Ayşekadın/EDİRNE
  • Facebook:https://www.facebook.com/edirneradyomola/
  • Benzer Aramalar:Radyo Mola