Radyo Moda


Oy: 4.22222 Toplam oylayan: 1
Radyo Moda

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo Moda


            En güzel arabesk şarkılarının yeni iyi adresi olan radyo moda bünyesinde siz de gün içerisinde eğlenceli bir zaman geçirme şansını yakalayabilirsiniz. Geniş dinleme ağı ve bünyesinde bulunan en kaliteli DJ’ler sayesinde, harika bir dinletiyi tüm ülkedeki dinleyicilerine sunmaktadır.

            Türkçe arabesk konusunda her hafta özel olarak hazırladıkları ilk 40 ile de en çok dinlenen şarkıların istatistiklerini ortaya çıkaran bu güzel radyo sayesinde, hem en güzel şarkıları dinleyebilir hem de en çok dinlenen şarkılardan haberdar olabilirsiniz. Üstelik bunu ister evden ister iş yerinden istenirse de her hangi başka bir yerden rahatça yapmanız mümkündür. Siteye giriş yapmak ve daha sonra bu kaliteli radyo ile bir bağlantı kurmanız yeterlidir. Kolay bir bağlantı ile bu güzel radyonun frekansını hiç aramaya gerek olmadan site aracılığı ile hemen bir bağlantı yapmanız mümkündür.

En güzel şarkılar

            Türkçe arabesk en güzel şarkılarını gün içerisinde otomatik olarak verilen sıra ile dinleyebilir ya da alanında yıllar içinde büyük bir tecrübe kazanmış en eğlenceli DJ’ler ile keyifle dinleme şansı yakalayabilirsiniz. Üstelik sadece arabesk şarkıları değil, aynı zamanda arabesk ya da rock gibi şarkıları da yine radyo moda bünyesinde dinleme şansına erişebilirsiniz. Üstelik Türk halk müziği ya da Türk sanat müziği ve bunun gibi birçok değişik  müzik türün de bu kaliteli radyo bünyesinde izleyebilirsiniz.  Sadece radyo dinle amacı altında radyo ile kurulacak olan bir bağlantı ile istediğiniz her hangi bir yerden giriş yapabilir ve hemen özenle seçilmiş en iyi şarkıları dinleyebilirsiniz.

Kaliteli bir stüdyo

            Kaliteli bir stüdyoya sahip olan radyo moda bünyesinde herkes aradığı bir şarkıyı gün içerisinde bulabilir. Aslında bir radyo dinlerken önemli olan  farklı şarkıları sırası ile dinlemektir. Bu amaç altında radyo moda size bu imkânı sunmakta ve tüm değişik şarkı türlerin bir arada ve sorası ile verebilmektedir. Bu da gün içerisinde yapacağınız işleriniz daha keyifli bir şekilde yapmanıza olanak vermektedir. Bu kaliteli ve büyük radyoyu dinlemek için tek yapmanı gereken siteye bağlanmak ve radyoyu bulup tıklamaktır o kadar.

Karasal yayın üzerinden Radyo Moda'yı dinlemek için Samsun'da 102.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Moda'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Moda'yı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0555 100 10 25
  • Web:www.radyomoda.com.tr
  • Adres:PK:22/BAFRA
  • Facebook:www.facebook.com/radyomoda/
  • Twitter:https://twitter.com/modaradyo
  • Benzer Aramalar:radyo moda bafra, radyo moda frekans, radyo moda ünye, radyo moda iletişim, 102.5 radyo moda, bafra 96.8 erkam, radyo radyo 96.8