Radyo Metropol


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Metropol

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Metropol, Mersin'in yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği Türk halk müziği olan radyo kanalı oldukça kaliteli müzikler sunmaktadır. Mersin bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde devam ettirmektedir. Aynı zamanda Mersin'de ilk kurulan radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyo Metropol 1992 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. O günden bu güne kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başaran radyo kanalı radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Karasal yayınından dolayı en çok dinleyici kitlesine Mersin'de sahip olan radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları ile tüm dünyaya hitap etmektedir.


Mersin'in Sesi Radyo Metropol

Radyo Metropol tüm gün boyunca en kaliteli yayını dinleyicilerine sunmak için çalışmaktadır. 1992 senesinden bu yana birikmiş olan tecrübeleri ile hem teknik olarak hem de yayıncılık olarak en kaliteli yayınlara imza atmaktadır. Radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo Metropol Mersin'de karasal yayın yapmaktadır. Mersin'de Radyo Metropol dinlemek için 101.8 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak canlı yayınlara erişebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Metropol uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Radyo Metropol'ün yayınlarını dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:(0324) 336 00 30
  • Web:http://www.radyometropol.com.tr
  • Adres:Metropol İş MErkezi E Blok Kat: 3 No: 171 Mersin
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyometropol
  • Twitter:https://twitter.com/radyometropol
  • Benzer Aramalar:Radyo Metropol