Radyo Metronom


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Metronom

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Bu radyo kanalı çalışmamaktadır.


Radyo Metronom, Manisa’dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Ağırlıklı olarak yayınlarında pop müziğe yer veren radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Manisa bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Karasal yayının Manisa’da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de burada yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunduğu yayını sayesinde tüm dünyaya seslenebilmektedir. Pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olan Radyo Metronom büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

 

Manisa’nın Sesi Radyo Metronom

Radyo Metronom, Manisa’nın Akhisar ilçesinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayınlarında sunduğu pop müziğin yanında düzenlediği sosyal ve kültürel programlarıyla bilgilendirici yayınlara da yer vermektedir. Manisa bölgesi için en değerli radyo kanallarında bir tanesi olan Radyo Metronom dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmaktadır. Aynı zamanda yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle yeni çıkan, en popüler ve dillerden düşmeyen pop şarkılara yer vermektedir. Radyo Metronom’un Manisa’da karasal yayına sahip olduğunu önceden belirtmiştik. Manisa’da Radyo Metronom dinlemek için 93.6 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Metronom’u canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Metronom’un yayınlarına erişebilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 535 735 89 90
  • Web:http://www.radyometronom.com
  • Adres:Merkez Çarşı 10 Sk. Akhisar
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyometronom/
  • Benzer Aramalar:Radyo Metronom