Radyo Mercan


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Mercan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Mercan, Antalya'dan radyo yayın hizmeti sunan bir radyo kanalıdır. Yayın tarzı olarak İslami radyo yayını yapan Mercan Radyo bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde kesintisiz bir yayın akışı sunan radyo kanalı Antalya bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Mercan'ın en fazla dinleyicisi Antalya'da yer almaktadır. Ancak, internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın hemen hemen her bölgesinden Radyo Mercan'a erişim sağlanabilmektedir. Dini radyo yayını dinlemek isteyenler için Radyo Mercan en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Radyo Mercan, Antalya'nın en eski radyo kanallarından bir tanesidir. Dolayısıyla kendi bölgesine hakim olan radyo kanalı dinleyicilerinin taleplerini de önemsemektedir. Gün içerisinde çok değerli hocalarla beraber düzenlenen radyo programları sayesinde dinleyicisine bilgilendirici bir içerik sunmaktadır.


Radyo Mercan; Ankara'nın Radyosu

Radyo Mercan, 1994 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. O günden bu yana radyo yayını yapan radyo kanalı dini program, ilahi, ezgi, şiir ve türkü gibi yayınlarıyla dinleyicisine hizmet vermektedir. Aynı zamanda radyoda Kur'an-ı Kerim dinletisi ve hadislere de yer verilmektedir.

Radyo Mercan, 25 seneyi aşkın bir zamandır radyo yayını yaptığı için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. 4 kişilik yönetim kuruluna sahip olan radyo kanalı dinleyiciden gelen istekleri de radyosunda paylaşmaktadır. Ayrıca geniş arşivinden özenle seçtiği ilahileri ve ezgileri dinleyicisiyle paylaşmaktadır.

Radyo Mercan, teknik anlamda da yetenekli bir radyo kanalıdır. Antalya bölgesinde güçlü bir frekansa sahip olan Radyo Mercan, Antalya Merkez'e ve çevre illere karasal yayınını ulaştırmayı başarmıştır. Ayrıca iyi bir ses kalitesiyle dinleyicisine hizmet vermek için çalışmaktadır. Stüdyosunda kullandığı donanımları sayesinde dinleyicisine kesintisiz bir radyo keyfi sunmaktadır.

Radyo Mercan'ın Ankara'da karasal yayın frekansına sahip olduğunu ifade ettik. Ankara'da Radyo Mercan dinlemek için 89.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Mercan'ı canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Mercan'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0555 875 38 52
  • Web:http://www.radyomercan.net
  • Adres:Barış mah.2921 sok.no : 6 Kepez (Kütükçü köprüsü yanı)
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo-mercan-162991340517367/
  • Twitter:https://twitter.com/radyomercan
  • Benzer Aramalar:Radyo Mercan