Radyo Mer


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Mer

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Mer, Mersin'in yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca 7/24 yayınlarını sürdüren radyo kanalının genel olarak yayın içeriği Türkçe pop müzikten oluşmaktadır. Ancak zaman zaman farklı tarzlara da yer vermektedir. Bununla beraber haber ve kültür programlarına da yer vermektedir. Aynı zamanda Mersin'de karasal yayın hizmeti vermektedir.

Radyo Mer'in karasal yayın merkezi Mersin'de yer aldığı için dinleyici kitlesinin büyük bir kısmı Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Mersin harici bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Radyo Mer, Türkçe pop müzik tarzında yayın yaptığı için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Mer, en kaliteli yayınlarıyla yayınlarını sürdürmektedir. Radyo Mer'in yaptığı yayın tarzı günün farklı saatlerinde değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda tarafsız haberleri dinleyerek ehem bölgede yaşanan olayları hem de ülke gündemini de takip edebilirsiniz. Radyo Mer'i ağırlıklı olarak pop müzik tarzında yayın yapsa bile zaman zaman Türk sanat müziğine de yer vermektedir.


Radyo Mer; Mersin'in yerel radyosu

Radyo Mer, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapmaktadır. Farklı tarzlardaki yayınlarıyla ve kaliteli programlarıyla diğer radyolardan farkını ortaya koymaktadır. Her ne kadar radyoculuğun önemi her geçen gün azalsa bile Radyo Mer yayınlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Aynı zamanda Radyo Mer'de eğitim ve öğretim hakkında programlara da yer verilmektedir.

Radyo Mer'in yayın ekibi de oldukça profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Radyodaki yayıncılar tarafından düzenlenen programları sayesinden kaliteli programlar sunmaktadır. Dinleyicilerinin taleplerine oldukça önem veren radyo kanalı en iyi yayını sunmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Mer'in teknik ekibi de alanında en iyilerden bir tanesidir. Tüm Mersin'e karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda ses kalitesi olarak en iyi yayını sunmak için çalışmaktadır. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sürdürüğü yayınlarını kesintisiz olarak dinleyicileriyle paylaşmaktadır.

Radyo Mer'in Mersin'de karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Mersin'de Radyo Mer dinlemek için 100.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Mer'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Mer'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:324 233 66 55
  • Web:http://www.radyomer.com
  • Adres:İstiklal Cad. Erden İşhanı No:20 MERSİN
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoMer100.4
  • Twitter:https://twitter.com/radyomer
  • Benzer Aramalar:Radyo Mer