Radyo Megasite


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Megasite

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Megasite, Ankara merkezli olan bir radyo kanalıdır. Yayınlarının genel içeriği arabesk ve fantezi müzik üzerinedir. Çok köklü bir radyo kanalı olan Radyo Megasite 7 Kasım 1993 senesinden beri yayın hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda Ankara'nın arabesk müzik yayını yapan ilk yerel radyo kanalıdır. İstatistiklere göre Türkiye'de en çok dinlenen radyo kanalları arasında yer almaktadır.

Ankara'da bulunana 10kW'lık vericisi ve yedek olarak bulunan 5kW'lık vericisiyle Ankara halkına karasal yayın imkanı sunmaktadır. Teknik ekibi sayesinde en net ses kalitesiyle yaıynlarını sürdürmektedir. İlk kurulduğu günden itibaren tüm dinleyicilerinin istekleri kulak kabartan bir radyo kanalı olmuştur ve yayın hayatına yön verirken dinleyicilerinin taleplerini önemsemiştir.


Arabesk müziğin en eski adresi Radyo Megasite

Ankara'nın en eski radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Megasite tüm gün boyunca dinleyicilerine kesintisiz bir şekilde en kaliteli yayınları sunmaktadır. Tecrübeli ve başarılı yayıncıları sayesinde kaliteli yayınlara imza atmayı da başarmıştır. Büyük bir kitleye hitap eden Radyo Megasite ekibi işini büyük bir disiplin içerisinde devam ettirmektedir.

Radyo Megasite Ankara bölgesine 101.1 frrekansında radyo yayınlarını sürdürmektedir. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Megasite kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Radyo Megasite uygulamasını telefonunuza yükleyerek Radyo Megasite'nin yayınlarına istediğiniz yerden anında erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90(312)425 06 16
  • Web:http://www.megasite.com.tr
  • Adres:Menekşe 2 Sokak NO:28 D:15 / KIZILAY
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYO-MEGASİTE-173808676003208/
  • Twitter:https://twitter.com/radyomegasitee
  • Benzer Aramalar:Radyo Megasite