Radyo Mega Fatsa


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Mega Fatsa

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Mega, Ordu'dan radyo yayını yapan radyolardan bir tanesidir. Gün içerisinde 24 saat boyunca yayın yapan radyo kanalı Ordu'nun en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda Ordu'ya karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalının yayın tarzı karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır.

Radyo Mega'nın yayın merkezi Fatsa'da yer aldığı için en çok dinleyiciye Karadeniz bölgesinde ulaşmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Ordu haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Radyo Mega'nın yayın tarzı karışık müziklerden oluştuğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Mega Ordu'nun eski radyolarından bir tanesidir. Dolayısıyla Ordu'da en bilinen radyolardan bir tanesidir. Radyoda düzenlenen programlarıyla kalitesini ortaya koyan radyo kanalı ilkeli bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Ayrıca reklam veren firmaların tanıtımını da en iyi şekilde yapmak için çalışmaktadır.


Radyo Mega; Ordu'nun Sesi

Radyo Mega 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başaran radyo kanalı yayınlarda Türkçe'mize, Türk halkının örf ve adetlerine önem göstermektedir. Radyo Mega yayınlarında ağırlıklı olarak pop müziğe yer verse bile zaman zaman arabesk ve fantezi gibi farklı tarzdaki müzikleri de paylaşmaktadır.

25 seneyi aşkın süredir radyo yayını yapan Radyo Mega, tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Bu tecrübesini radyo programlarının kalitesiyle ortaya koyan Radyo Mega bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda Radyo Mega'da paylaşılan şarkılar profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Mega'nın teknik ekibi de alanında en iyilerden bir tanesidir. Ordu'nun hemen hemen tamamına karasal yayın yapmayı başaran radyo kanalı, dinleyicilerine en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Teknolojinin gelişmesini yakından takip eden Radyo Mega, ekipmanlarına da önem vermektedir. Bu sayede hem yayınlarını sorunsuz bir şekilde dinleyicisine ulaştırmaktadır.

Radyo Mega'nın Ordu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ordu'dan Radyo Mega dinlemek için 88.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Mega'yı dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Mega'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 452 423 28 55
  • Web:radyomega.net
  • Adres:RADYO MEGA M.K.Paşa Mh. Ata Cd. No.5, 52400 Fatsa, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyomega52/
  • Benzer Aramalar:Radyo Mega