Radyo Mega


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Radyo Mega

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Mega, köklü radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın hayatına 1994 senesinde başlayan radyo kanalı aynı zamanda Türkiye'nin ilk özel radyolarından bir tanesi olarak kayıtlara geçmiştir. 1994 senesinden günümüze kadar yayınlarına devam etmektedir. 2007 yılında Avrupa Müzik & Film bünyesine katılmıştır ve 'ünlülerin radyosu' formatıyla yayın hayatını sürdürmüştür.

Radyo Mega'da haber yayınları bulunmaktadır ancak bu tahmin ettiğiniz gibi haberler değildir. Sadece müzik haberlerine yer verilmektedir. Bu tarzda yayın yapan ilk radyo kanalı da Radyo Mega'dır. Radyo Mega'da ülkemizdeki popüler müziklerin yayını yapıyor ve önemli sanatçıların kendi yayınlarıyla dinleyicileri buluşturmak için köprü görevi görüyor.


Sadece Müzik

Sadece Müzik sloganıyla yayın hayatını sürdüren Radyo Mega en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. Ülkemizde radyo dinleyicilerinin sayısı her ne kadar azalmış olsa da Radyo Mega başarılı ekibi ve tecrübeli çalışanlarıyla kaliteyi yukarıda tutmuş ve böylece dinleyici kitlesini korumuştur. Ayrıca radyoculuk anlamında yaptıkları çalışmalara da oldukça önem vermektedir.

Radyo Mega köklü radyolardan bir tanesi olduğu için frekans yayınına da sahiptir. İstanbul, İzmir ve Ankara'da radyo alıcınız ile Radyo Mega dinleyebilirsiniz. İstanbul için 101.8, İzmir için 105.7 ve Ankara için 90.4 frekanslarını kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanında internet üzerinden web sitemizi kullanarak canlı radyo dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama üzerinden de Radyo Mega'yı takip edebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 212 258 63 63
  • Web:http://www.radyomega.fm
  • Adres:Palanga Caddesi No : 30 Ortaköy – İstanbul / Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyomega/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_mega
  • Benzer Aramalar:Radyo mega, radyo mega dinle