Radyo Medya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Medya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Medya, Bursa'dan yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Bursa'nın önemli radyolarından bir tanesi olan Radyo Medya, tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmaktadır. Karışık tarzda müziklere yer veren radyo kanalı aynı zamanda Bursa'da karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Medya,Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalı olduğundan dolayı en fazla dinleyiciye kendi bölgesinde sahiptir. Bunun yanında internet üzerinden sağladığı yayınları sayesinde dünyanın farklı bölgelerinden de erişim sağlanabilmektedir. Aynı zamanda karışık müzik yayını yaptığı için geniş bir kitleye sahiptir.

Bursa'da kendine has bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı ağırlıklı olarak hareketli müziklere yer vermektedir. Genel olarak pop, elektronik müzik, slow, arabesk, türkü gibi tarzlara yer vermektedir. En kaliteli şarkıları dinleyicileriyle paylaşmak isteyen radyo kanalı gün içerisinde birbirinden farklı programlara yer vermektedir.


Radyo Medya; Bursa'nın Radyosu

Radyo Medya yayınlarında 'Bu sese kulak verin' sloganını kullanmaktadır. Her kesime hitap eden yayınları sayesinde herkesin beğenisini kazanmayı başarmış olan bir radyo kanalıdır. Ayrıca web sitesinde TOP 20 listesi paylaşan radyo kanalı bu listeyi ard arda radyosunda paylaşmaktadır.

Radyo Medya Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. 1994 senesinden bu yana yayınlarını sürdüren radyo kanalı oldukça tecrübeli bir yayın ekibine ev sahipliği yapmaktadır. Bu tecrübesini radyo programlarında ortaya koyan radyo kanalı birbirinden kaliteli şarkıları dinleyicisiyle paylaşmaktadır.

Radyo Medya, teknik anlamda da güçlü bir radyo kanalıdır. Bursa'nın hemen hemen her kesimine karasal yayın hizmeti vermeyi başaran radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlara da önem göstermektedir. Yayın stüdyosundaki donanımları sayesinde hem iyi bir ses kalitesi hem de sorunsuz bir yayın akışı sunmaktadır.

Radyo Medya'nın Bursa'dan yayın yaptığını belirtmiştik. Bursa'da Radyo Medya dinlemek için 101.7 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Medya dinleyebilirsiniz. Ayrıca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Medya'yı canlı olarak takip edebilirsiniz.


  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0553 777 101 7
  • Web:http://www.radyomedya.com.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyomedyafm/
  • Twitter:https://twitter.com/radyomedya
  • Benzer Aramalar:Radyo Medya