Radyo Mavi Kocaeli


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Mavi Kocaeli

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Mavi, Kocaeli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintsiiz bir şekilde hizmet veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İzmit'e karasal yayın hizmeti veren radyo kanalının yayın formatı ise karışık tarzda ilerlemektedir.

Radyo Mavi, Kocaeli'den yayın yaptığı için en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağladığı yayın sayesinde dünyanın dört bir tarafından erişim sağlanabilmektedir. Radyo Mavi karışık türdeki müzikleriyle Anadolu'nun büyük bir kesimine hitap etmeyi başarmıştır.

Radyo Mavi ağırlıklı olarak arabesk, fantezi ve Türk halk müziği türünde yayın yapmaktadır. Kendi alanında bölgenin en iyilerinden bir tanesi olan Radyo Mavi İzmit'in önemli kuruluşlarından bir tanesidir. Ayrıca radyoda düzenlenen programlarıyla kalitesini dinleyicilerine hissettirmektedir.


Radyo Mavi; Kocaeli Radyosu

Radyo Mavi 2001 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden beri kesintisiz bir şekilde dinleyicisiyle buluşan Radyo Mavi, internetten sunduğu yayınları sayesinde dünyanın her yerine sesini duyurmaktadır. Ayrıca ülkemizin büyük bir kesimine hitap eden müzik tarzı sayesinde en iyi müzikleri dinleyicisine sunmaktadır.

Radyo Mavi, uzun senelerden beri yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyo programlarında kalitesini ortaya koyan yayıncılar düzenlediği programlarda telefon bağlantısı ile dinleyicilerini taleplerini de almaktadır. Aynı zamanda Radyo Mavi'de paylaşılan şarkılar profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilmektedir.

Radyo Mavi'nin teknik ekibi de oldukça başarılı işler çıkartmaktadır. Radyo Mavi hemen hemen İzmit'in tamamına ve çevre bölgelere karasal yayınını ulaştırmaktadır. Bunun yanında en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için teknolojik ekipmanlara yer vermektedir. Aynı zamanda hem karasal hem de internet üzerinden sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde dinleyicilere ulaşmaktadır.

Radyo Mavi'nin İzmit'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İzmit'de Radyo Mavi dinlemek için 101.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Mavi'yi canlı olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Mavi'ye erişebilirsiniz.

  • Telefon:0 262 643 14 60
  • Web:http://www.radyomavi.com/default.asp
  • Adres: Mustafa Paşa Mah. Yeni Bağdat Cad. No: 493 Gebze/KOCAELİ
  • Facebook:https://www.facebook.com/kocaeliradyomavi/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_mavi
  • Benzer Aramalar:Radyo Mavi