Radyo Maraton


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Maraton

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Maraton, Aydın'ın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir. Genel yayın tarzı olarak karışık tarzdaki müzikleri tercih eden radyo kanalı aynı zamanda Aydın bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Karasal yayın merkezi Aydın'da yer aldığı için dinleyici kitlesinin büyük bir kısmı bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Aydın haricindeki bölgelerden de rahatlıkla erişim imkanı sağlanmaktadır. Bunun yanında karışık bir yayın akışına sahip olan radyo kanalı herkese hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Radyo Maraton'da gün içerisinde yayınlanan şarkılar ağırlıklı olarak arabesk ve fantezi müzik tarzında olmaktadır. Bunun yanında pop müzik ve slow müzik gibi tarzlara da yer verilmektedir. Ayrıca Radyo Maraton'da gün içerisinde haber yayınları da yapılmaktadır. Böylece hem bölgede gerçekleşen olaylardan hem de ülke genelinde yaşanan gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Radyo Maraton; Aydın'ın Radyosu

Radyo Maraton, Aydın'ın ilk özel radyo kanallarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Bunun yanında yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde yürüten radyo kanalında kaliteden ödün verilmemektedir.

Radyo Maraton köklü bir radyo kanalı olduğu için oldukça tecrübeli yayıncılara sahiptir. Yayınlarında Türk geleneklerine ve Türkçe'mize gerekli önem verilmektedir. Bunun yanında tarafsız ve cesur haberciliğiyle en doğru haberleri dinleyicilerine sunmaktadır. Ayrıca Radyo Maraton'da paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Maraton'un sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber radyoculuk ekipmanları da gelişmektedir. Bu teknolojik donanımlara sahip olan Radyo Maraton en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda Radyo Maraton hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Maraton'un Aydın'da karasal yayın sahip olduğunu belirtmiştik. Aydın bölgesinde Radyo Maraton dinlemek için 92.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Maraton'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Maraton'u dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0256 512 68 88
  • Web:http://www.maratonfm.com
  • Adres:Konak Mah. Hamam Sok. Merkez, Söke, Aydın
  • Facebook:https://www.facebook.com/Maratonfm/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoefsanefm09
  • Benzer Aramalar:Radyo Maraton