Radyo Manavgat


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Manavgat

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Manavgat, Antalya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir. Radyo Manavgat'ın yayın tarzı genel olarak karışık tarzda ilerlemektedir. Aynı zamanda Radyo Manavgat'ın Antalya bölgesine karasal yayın hizmeti vermektedir.

Radyo Manavgat'ın yayın merkezi Antalya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde Antalya dışındaki bölgelerden de erişim sağlanabilmektedir. Radyo Manavgat'ın yayınları karışık tarzda ilerlediği için hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir.

Radyo Manavgat'da genellikle pop müzik tarzına yer verilmektedir. Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olan pop müziğin en iyi şarkılarını dinlemek için Radyo Manavgat'ı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında rock müzik, Türk halk müziği gibi tarzları da Radyo Manavgat'da dinleyebilirsiniz.


Radyo Manavgat; Antalya'nın sesi

Radyo Manavgat'ın temelleri 1995 senesinde MRT FM adı altında atılmıştır. MRT FM Antalya'nın en bilinen radyo kanallarından bir tanesidir. Daha sonradan 2015 senesinde Radyo Manavgat adı altında yayın yapılmaya başlanmıştır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo Manavgat oldukça eski bir tarihe sahip olduğu için tecrübeli yayıncılara sahiptir. Radyo Manavgat'da düzenlenen radyo programlarıyla en kaliteli radyo yayınlarını dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda radyoda yayın yapan yayıncılar hem geleneklerimize hem de Türkçe'mize gereken değeri vermektedir. Bunun yanında radyoda yayınlanan şarkılar profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Manavgat'ın teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Tüm Antalya bölgesine karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın hizmeti sunmak için teknolojik ekipmanlardan yararlanmaktadır. Aynı zamanda hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Manavgat'ın Antalya bölgesinde karasal yayın hizmeti sunduğundan bahsetmiştik. Antalya'da Radyo Manavgat dinlemek için 90.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Manavgat'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Manavgat'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 242 755 12 12
  • Web:www.radyomanavgat.com
  • Adres:Bahçelievler Mahallesi 5054 Sk. No:1/7 Manavgat/ANTALYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyomanavgat/
  • Benzer Aramalar:Radyo Manavgat