Radyo Maksimum


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Radyo Maksimum

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Maksimum, Bursa'nın radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı kendi bölgesinin en çok dinlene radyo kanalları arasında bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak yabancı hit müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Bursa'da karasal yayın yapmaktadır.

Radyo Maksimum, Bursa'dan yayın hizmeti sunduğu için en fazla dinleyiciye bu bölgeden ev sahipliği yapmaktadır. Dijital radyoculuğa da gerekli önemi sunan radyo kanalı internet üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Yabancı müzik dinlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Radyo Maksimum olacaktır.

Bursa'nın yerel radyolarından bir tanesi olan Radyo Maksimum dinleyicisine en kaliteli yayını sunmak için çalışmaktadır. Radyoda ağırlıklı olarak pop müzik paylaşan radyo kanalı hem Türkçe hem de yabancı şarkılara yer vermektedir. Bununla beraber gün içerisinde yaşanmış olan gelişmeleri haber programlarıyla dinleyicisine ulaştırmaktadır.


Radyo Maksimum; Bursa'nın Sesi

Radyo Maksimum yayın hayatına ilk kez 1994 senesinde başlamış olan bir radyo kanalıdır. 2009 senesinde yapılan düzenlemelerle beraber hem yabancı hem de Türkçe şarkılara yer vermeye başlamıştır. Bununla beraber haber programları sunmaya da başlamıştır. Ayrıca radyoda yayınlanan reklamlarıyla markaları bir adım daha öteye taşımaktadır.

Radyo Maksimum, 25 seneyi aşkın bir zaman içerisinde radyoculuk sektöründe bulunduğu için tecrübeli bir yayın kadrosuna ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle radyo programlarına verdiği önem ile kendini ön plana çıkartan radyo kanalında paylaşılan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Maksimum, 2009 senesinden sonra teknolojik gelişmelere de önem vermiştir. Stüdyosunu teknolojik ekipmanlarıyla donatan radyo kanalı Bursa'nın hemen hemen hepsine karasal yayın hizmeti sunmaktadır. Ayrıca bu donanımları sayesinde 128kb/s ses kalitesinde yayın yapmaktadır.

Radyo Maksimum'un Bursa'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bursa'da Radyo Maksimum dinlemek için 103.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Maksimum'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Maksimum'u dinleyebilirsiniz.

  • Web:www.radyomaksimum.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/BURSA-RADYO-MAKSİMUM-1037-119539451389542/
  • Benzer Aramalar:Radyo Maksimum