Radyo Lojik


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Lojik

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Lojik, Afyonkarahisar'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayın içeriğinin %80'i Türkçe müziklerden oluşurken %20 kadarı yabancı müziklerden oluşmaktadır. Radyo Lojik kanalının aynı zamanda karasal yayını da bulunmaktadır. Aynı zamanda bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo Lojik'in karasal yayını Afyon'da bulunduğu için en büyük dinleyici kitlesi de burada yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir. Radyo Lojik'in yayınları ağırlıklı olarak pop müzikten oluşmaktadır ancak Türk halk müziği, türkü ve Türk sanat müziği gibi tarzları da barındırmaktadır.


Afyon'un radyosu; Radyo Lojik

Radyo Lojik kanalının temelleri 1995 senesinde Mavi Radyo adı altında atılmıştır. Daha sonra 2008 senesinde yenilenmeye giden radyo kanalı adını Radyo Lojik olarak değiştirmiştir. Bölgenin en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesi olan Radyo Lojik'de paylaşılan şarkılar profesyonel ekip tarafından seçilmektedir.

Radyo Lojik kanalının Afyon'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Afyon ve çevresinde Radyo Lojik dinlemek için 97.3 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Lojik'i takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama sayesinde istediğiniz yerden Radyo Lojik dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:0 272 212 07 62
  • Web:http://www.radyolojik.com/
  • Adres:Derviş Paşa Mahallesi Bilgi Caddesi Nezehat Ekşioğlu Apartmanı Kat:3, Daire 6 AFYONKARAHISAR
  • Facebook:https://www.facebook.com/lojikradyo/
  • Benzer Aramalar:Radyo Lojik