Radyo Liva


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Liva

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Liva, Şanlıurfa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunan radyo kanalı karışık tarzda yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda Şanlıurfa'da karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı bölge halkı tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Radyo Liva'nın yayın merkezi Şanlıurfa'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde Şanlıurfa haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında karışık bir yayın akışına sahip olan Radyo Liva hemen hemen herkese hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Radyo Liva sadece müzik programları değil aynı zamanda gündemden de haberdar etmektedir. Hem bölgede gelişen olayları hem de genel olarak ülkedeki gelişmeleri sunan radyo kanalı tüm Şanlıurfa'da dinlenmektedir. Bunun yanından kültür, spor ve bilim gibi programlara yer vererek eğitici bir yayın akışına sahiptir.


Radyo Liva, Şanlıurfa'nın Radyosu

Radyo Liva, kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Tüm gün boyunca kesintisiz yayın imkanı sunan radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Radyo Liva, bu çalışmaları sayesinde dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Radyo Liva, Urfa'nın köklü radyo kanallarından bir tanesi olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Hem haber sunucuları hem de radyo programcıları oldukça kaliteli içerikler üretmektedir. Radyoda düzenlenen programları dinlerken hoş sohbetlere de eşlik edebilirsiniz. Aynı zamanda Radyo Liva'da paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Liva'nın yayın ekibiyle beraber teknik ekibi de oldukça iyi işlere imza atmaktadır. Tüm Şanlıurfa'ya karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayınlarını sürdürmektedir. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Liva'nın Şanlıurfa'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Şanlıurfa'da Radyo Liva dinlemek için 101.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Liva'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Liva dinlemek için mobil uygulama kullanabilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:(0414) 314 73 14
  • Adres:REFAHİYE MAH. DİYARBAKIR YOLU EYYÜP MAHMUTOĞLU APT. NO:1 / MERKEZ / ŞANLIURFA
  • Facebook:https://www.facebook.com/pages/Radyo-Liva-1011/385114871899841
  • Benzer Aramalar:Radyo Liva